Słubice: 13 grudnia 2017   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Słubiczanka w rankingu "100 Kobiet Biznesu"

Magdalena Ciszek-Kozłowska, prezes firmy Promet Cargo, została laureatką VI edycji rankingu konkursu „100 Kobiet Biznesu”. Wyróżnienie otrzymała 12 grudnia podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

magda ciszek_100_kobiet_2

„100 Kobiet Biznesu” to ranking dziennika „Puls Biznesu”, w którym kapituła spośród tysięcy zgłoszonych kobiet wybiera setkę najbardziej przedsiębiorczych pań z całej Polski. Ranking powstał w 2011 roku i do dziś jego celem jest promowanie najbardziej przedsiębiorczych kobiet w polskim biznesie.

Przy ocenie kandydatek brane są pod uwagę m.in. staż pracy, zajmowane stanowisko oraz nieposzlakowana opinia. Kluczowe znaczenie mają także dynamika rozwoju i kondycja finansowa zarządzanego przedsiębiorstwa.

Magdalena Ciszek-Kozłowska otrzymała wyróżnienia w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży do 50 mln złotych. Do rankingu zgłosił ją... jeden z pracowników Promet Cargo. W przesłanym do komisji konkursowej uzasadnieniu napisał m.in. "...jest to kobieta, która motywuje swoim oddaniem, zachęca sercem i mobilizuje osiągniętymi wynikami. Jedna na sto, jedna na milion. Dla nas, niezastąpiona".

- Mamy nadzieję, że lektura sylwetek oraz ścieżek kariery najbardziej liczących się kobiet w polskim biznesie, zainspiruje je, doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć we własne możliwości - tak podsumowali tegoroczny ranking organizatorzy plebiscytu.

magda ciszek_100_kobiet

Magdalena Ciszek-Kozłowska jest prezesem spółki Promet Cargo, która powstała w 2007 roku. Firma świadczy usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Jej dynamiczny rozwój jest od lat dostrzegany przez wiele niezależnych rankingów (m.in. Gazela Biznesu czy Skrzydła Biznesu). Pani Magdzie w zarządzaniu firmą pomaga mąż Maciej. Oboje są znanymi mecanasami sportu i kultury, angażują się w akcje charytatywne i dobroczynne. Firma jest także cenionym w regionie pracodawcą zatrudniającym obecnie kilkadziesiąt osób.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama