Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
reklama
reklama

Słubiczanka w rankingu "100 Kobiet Biznesu"

Magdalena Ciszek-Kozłowska, prezes firmy Promet Cargo, została laureatką VI edycji rankingu konkursu „100 Kobiet Biznesu”. Wyróżnienie otrzymała 12 grudnia podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

magda ciszek_100_kobiet_2

„100 Kobiet Biznesu” to ranking dziennika „Puls Biznesu”, w którym kapituła spośród tysięcy zgłoszonych kobiet wybiera setkę najbardziej przedsiębiorczych pań z całej Polski. Ranking powstał w 2011 roku i do dziś jego celem jest promowanie najbardziej przedsiębiorczych kobiet w polskim biznesie.

Przy ocenie kandydatek brane są pod uwagę m.in. staż pracy, zajmowane stanowisko oraz nieposzlakowana opinia. Kluczowe znaczenie mają także dynamika rozwoju i kondycja finansowa zarządzanego przedsiębiorstwa.

Magdalena Ciszek-Kozłowska otrzymała wyróżnienia w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży do 50 mln złotych. Do rankingu zgłosił ją... jeden z pracowników Promet Cargo. W przesłanym do komisji konkursowej uzasadnieniu napisał m.in. "...jest to kobieta, która motywuje swoim oddaniem, zachęca sercem i mobilizuje osiągniętymi wynikami. Jedna na sto, jedna na milion. Dla nas, niezastąpiona".

- Mamy nadzieję, że lektura sylwetek oraz ścieżek kariery najbardziej liczących się kobiet w polskim biznesie, zainspiruje je, doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć we własne możliwości - tak podsumowali tegoroczny ranking organizatorzy plebiscytu.

magda ciszek_100_kobiet

Magdalena Ciszek-Kozłowska jest prezesem spółki Promet Cargo, która powstała w 2007 roku. Firma świadczy usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Jej dynamiczny rozwój jest od lat dostrzegany przez wiele niezależnych rankingów (m.in. Gazela Biznesu czy Skrzydła Biznesu). Pani Magdzie w zarządzaniu firmą pomaga mąż Maciej. Oboje są znanymi mecanasami sportu i kultury, angażują się w akcje charytatywne i dobroczynne. Firma jest także cenionym w regionie pracodawcą zatrudniającym obecnie kilkadziesiąt osób.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama