Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Basen już otwarty

Dobra wiadomość dla spragnionych wypoczynku nad wodą. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył w niedzielę basen. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 10-18.

basen napelnianie

Pierwotnie basen miał być otwarty 4 lipca, ale termin przesunął się ze względu na wolne tempo napełniania niecki wodą. Potem trzeba było poczekać jeszcze na wyniki badań przeprowadzonych przez Sanepid.

Jak poinformował nas Zbigniew Sawicki, wszystko jest już w porządku i basen został otwarty w niedzielę. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą korzystać z niego bezpłatnie, studenci i młodzież ucząca się (do 26 lat) za wstęp zapłacą 2 zł, a dorośli 5 zł.

Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwają ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do dyspozycji wypoczywających osób jest przygotowana plaża. Na miejscu można też wypożyczyć stoliki i leżaki (za dodatkową opłatą), a w kiosku przy basenie są zimne napoje, lody i przekąski.

Z basenu można korzystać codziennie w godz. 10-18. W przypadku upałów czas otwarcie może zostać wydłużony nawet do godz. 20.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama