Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
reklama
reklama

Impreza w namiocie - najważniejsze zalety

Organizując jakąkolwiek imprezę czy przyjęcie, zmuszeni jesteśmy przede wszystkim do znalezienia odpowiedniego miejsca na planowane wydarzenie. Jest to jeden z pierwszych kroków, gdyż na ogół wybrane miejsce/lokal wpływają na menu, sposób rozsadzenia gości, dostępne atrakcje itp.

Alternatywą dla imprez organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych są coraz popularniejsze w naszym kraju namioty bankietowe. W jakich sytuacjach impreza w namiocie sprawdza się najlepiej? Jakie są największe zalety tego rozwiązania?

namiot

Na wszystkie okazje

Imprezy organizowane w namiotach bankietowych odbywają się głównie w ciepłych miesiącach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać na takie wydarzenie jeden z chłodniejszych miesięcy. Wynika to z faktu, że nowoczesne namioty można nie tylko skutecznie ogrzewać, ale też stosować w nich klimatyzację. Z tego też względu są niezwykle uniwersalne. Tyczy się to również różnorodności wydarzeń, jakie mogą się w nich odbywać. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim firmowe pikniki, przyjęcia weselne, rauty oraz konferencje.

Niezwykle praktyczne i funkcjonalne

O ile tradycyjne sale konferencyjne czy bankietowe mają swoją powierzchnię i lokalizację, na które nie mamy wpływu, o tyle w przypadku namiotów jest inaczej. Rozłożyć je można w niemalże dowolnym miejscu, które będzie się cechowało odpowiednim ukształtowaniem terenu. Dzięki temu można zorganizować wspaniały bankiet w sąsiedztwie urokliwego zamczyska czy tuż nad brzegiem jeziora, w którym w nocy odbijać się będą gwiazdy. Namiot można też dostosować do liczby zaproszonych na uroczystość osób. Istnieją namioty, które mieszczą kilkanaście osób, a także ponad stumetrowe pawilony idealne na wesela czy duże konferencje. Co więcej, nowoczesne namioty posiadają specjalne podziały, dzięki czemu wydzielenie dodatkowych ciągów komunikacyjnych nie stanowi najmniejszego problemu (źródło: http://www.mastermarket.com.pl/).

Dodatkowe atuty

Współczesne namioty bankietowe cechują się niezwykle trwałą i stabilną konstrukcją, dzięki czemu sprawdzają się przy najróżniejszych warunkach atmosferycznych. Ponadto gwarantują dużą swobodę w zakresie dekoracji i aranżacji. Niestety tego samego nie można powiedzieć o wielu tradycyjnych salach bankietowych. Wspomnieć należy również o aspekcie ekonomicznym – nierzadko organizacja imprezy w namiocie jest znacznie tańszym rozwiązaniem aniżeli wynajęcie równie dużej sali konferencyjnej czy bankietowej.

[artykuł partnerski]

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama