Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Impreza w namiocie - najważniejsze zalety

Organizując jakąkolwiek imprezę czy przyjęcie, zmuszeni jesteśmy przede wszystkim do znalezienia odpowiedniego miejsca na planowane wydarzenie. Jest to jeden z pierwszych kroków, gdyż na ogół wybrane miejsce/lokal wpływają na menu, sposób rozsadzenia gości, dostępne atrakcje itp.

Alternatywą dla imprez organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych są coraz popularniejsze w naszym kraju namioty bankietowe. W jakich sytuacjach impreza w namiocie sprawdza się najlepiej? Jakie są największe zalety tego rozwiązania?

namiot

Na wszystkie okazje

Imprezy organizowane w namiotach bankietowych odbywają się głównie w ciepłych miesiącach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać na takie wydarzenie jeden z chłodniejszych miesięcy. Wynika to z faktu, że nowoczesne namioty można nie tylko skutecznie ogrzewać, ale też stosować w nich klimatyzację. Z tego też względu są niezwykle uniwersalne. Tyczy się to również różnorodności wydarzeń, jakie mogą się w nich odbywać. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim firmowe pikniki, przyjęcia weselne, rauty oraz konferencje.

Niezwykle praktyczne i funkcjonalne

O ile tradycyjne sale konferencyjne czy bankietowe mają swoją powierzchnię i lokalizację, na które nie mamy wpływu, o tyle w przypadku namiotów jest inaczej. Rozłożyć je można w niemalże dowolnym miejscu, które będzie się cechowało odpowiednim ukształtowaniem terenu. Dzięki temu można zorganizować wspaniały bankiet w sąsiedztwie urokliwego zamczyska czy tuż nad brzegiem jeziora, w którym w nocy odbijać się będą gwiazdy. Namiot można też dostosować do liczby zaproszonych na uroczystość osób. Istnieją namioty, które mieszczą kilkanaście osób, a także ponad stumetrowe pawilony idealne na wesela czy duże konferencje. Co więcej, nowoczesne namioty posiadają specjalne podziały, dzięki czemu wydzielenie dodatkowych ciągów komunikacyjnych nie stanowi najmniejszego problemu (źródło: http://www.mastermarket.com.pl/).

Dodatkowe atuty

Współczesne namioty bankietowe cechują się niezwykle trwałą i stabilną konstrukcją, dzięki czemu sprawdzają się przy najróżniejszych warunkach atmosferycznych. Ponadto gwarantują dużą swobodę w zakresie dekoracji i aranżacji. Niestety tego samego nie można powiedzieć o wielu tradycyjnych salach bankietowych. Wspomnieć należy również o aspekcie ekonomicznym – nierzadko organizacja imprezy w namiocie jest znacznie tańszym rozwiązaniem aniżeli wynajęcie równie dużej sali konferencyjnej czy bankietowej.

[artykuł partnerski]

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama