Słubice: 18 sierpnia 2019   |   Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech (konkurs)
reklama
reklama

Warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech (konkurs)

W kwietniu Ośrodek Badań Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych wydał polsko-angielski informator "Działalność gospodarcza w Polsce i krajach sąsiednich". Jeden z rozdziałów poświęconych prowadzeniu firmy w Niemczech napisał słubiczanin Roland Semik.

poradnik biznes
 
Wydawnictwo "Business activity in Poland and neighbouring countries" powstało przy wsparciu jednej z najlepszych w Polsce Kancelarii Prawnej "Świeca i Wspólnicy" w Warszawie. Poradnik to doskonała propozycja dla osób, które prowadzą firmę na terenach przygranicznych i utrzymują stosunki gospodarcze z zagranicznymi podmiotami.

Zainteresowanych działalnością gospodarczą za Odrą oczywiście zachęcamy do kupna i lektury. Dla naszych czytelników mamy też niespodziankę - dwa darmowe egzemplarze autorskie.

Otrzyma je dwóch pierwszych czytelników, którzy prześlą zgłoszenie i prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wystarczy przesłać zgłoszenia na emaila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z podaniem imienia, nazwiska, loginu z portalu oraz nazwą firmy i nr NIP.

---
Roland Semik to absolwent polsko-niemieckich studiów prawniczych na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i w Collegium Polonicum w Słubicach. Pasjonat lokalnej historii, posiadający rozległą wiedzę w realiach polsko-niemieckiego pogranicza. Na portalu Słubice24 od kilku lat prowadzi cieszący się dużym powodzeniem dział historyczny pt. "Słubice wczoraj i dziś".
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama