Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Specjalna oferta na 20. urodziny OKNOPLAST - okna z widokiem na wymarzone wakacje
reklama
reklama

Specjalna oferta na 20. urodziny OKNOPLAST - okna z widokiem na wymarzone wakacje

Startuje urodzinowa promocja OKNOPLAST. Jubileuszowa promocja OKNOPLAST to szansa na zakup okien na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Promocja będzie trwać przez 3 miesiące, w trakcie których firma co tydzień rozdawać będzie vouchery na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym.

walte logo
W tym roku OKNOPLAST obchodzi jubileusz 20‑lecia działalności. Firma postanowiła wykorzystać tę okazję do przygotowania niecodziennej promocji, opartej o pakiety flagowych modeli okien wraz z ich dodatkowym wyposażeniem, które w pełni dopasowano do potrzeb kupujących. Klienci mogą wybrać spośród następujących pakietów: Ciepły dom, Bezpieczny dom oraz Piękny dom.

Ciepły dom
W ramach pierwszego z pakietów promocyjnych – Ciepły dom – firma oferuje m.in. okno Winergetic Premium Passive, spełniające rygorystyczne wymagania dla okien przeznaczonych do budynków pasywnych. Jest to także pierwsze okno z PVC, w którym zastosowano innowacyjną barierę termiczną Space‑Block. Model Winergetic Premium Passive może być wyposażony w nowoczesne pakiety szybowe, odgrywające niebagatelną rolę w pozyskiwaniu ciepła i minimalizacji start energii. Teraz kupując energooszczędne okna w pakiecie Ciepły dom, otrzymamy rabat także na wspomniane pakiety szybowe z powłokami niskoemisyjnymi – Energy, Warm i Comfort. Pakiety te, dzięki specjalnym powłokom napylanym na powierzchnię szkła, charakteryzują się wyższą niż standardowe szyby zdolnością pozyskiwania energii z promieniowania słonecznego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu termoizolacyjności.

Bezpieczny dom
Kolejny z pakietów dostępnych w ramach urodzinowej promocji firmy przygotowany został właśnie z myślą o osobach, które chcą spać spokojnie, zwłaszcza gdy dom jest szczególnie narażony na włamanie. W ramach pakietu Bezpieczny dom klienci mają do dyspozycji okna wraz z dodatkowymi elementami antywłamaniowymi, zgodnymi z europejską normą „RC”. Promocją objęta jest m.in. klamka Secustic, która uniemożliwia otwarcie okna poprzez jej przekręcenie czy też rozwiercenie trzpienia. Okna z pakietu Bezpieczny dom wyposażone zostały w okucia w klasie antywłamaniowej RC1, dostępne teraz na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Piękny dom
Odpowiednio dobrana stolarka okienna jest kluczowa dla estetyki domu. Bogata oferta produktowa, szeroka gama kolorów i dodatków, a przede wszystkim precyzja wykonania – to elementy, które sprawiają, że produkty OKNOPLAST wyróżniają się na tle innych producentów wyglądem i najwyższym stopniem estetyki, stając się prawdziwą wizytówką budynku. Jako jeden z nielicznych producentów firma może pochwalić się autorskimi projektami dostępnymi wyłącznie pod marką OKNOPLAST, m.in. linie okien Platinium i Winergetic Premium, dostępne teraz w specjalnych cenach w ramach urodzinowej promocji. Okna te dopełniają designerskie elementy w postaci nowoczesnych klamek i okuć z linii dESIGN+, zaprojektowane ze studiem projektowym, które projektuje m.in. dla Audi, KTM czy Hondy. Takie szczegóły – czyli zawiasy i inne dodatki okienne nabierają na znaczeniu, gdyż zgodnie z aktualnymi trendami, coraz częściej z domu pozbywamy się ciężkich zasłon, czy firan, które zabierają światło i zasłaniają ramę okienną. Teraz w ramach pakietu Piękny dom do designerskich profili okiennych Platinum Evolution czy Winergetic Premium można dobrać niewidoczne okucia okienne Invisso – ukryte pomiędzy ramą a skrzydłem, znacznie poprawiające estetykę całego okna. Dzięki takim dodatkom widzimy tylko ramę okienną, a okno wygląda pięknie i lekko. Pakiety objęte promocją będzie można nabyć w salonach OKNOPLAST na terenie całej Polski.

walte konkurs

Okna z widokiem na wymarzone wakacje
Wszyscy, którzy wybiorą okna OKNOPLAST w jednym z pakietów promocyjnych mogą wziąć udział jubileuszowym konkursie, odpowiadając na jedno, proste pytanie: „Dlaczego warto wybrać Oknoplast?” Na klientów będzie czekać mnóstwo nagród: co tydzień przez cały długi okres 3 miesięcy trwania promocji do wygrania będą wakacje w dowolnie wybrane miejsce.
Na zwycięzców czeka w sumie 48 voucherów na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym!

Niedościgniony lider
Po dwóch dekadach działalności na polskim rynku OKNOPLAST pozostaje liderem kategorii pod względem preferencji zakupu – wynika z badań firmy Nielsen. Firma z wynikiem 24% deklarujących wybór marki w ciągu ostatniego roku mocno zdystansowała na tym polu konkurencję. Marka jest obecna na 10 rynkach, a z jej produktów korzysta ponad milion zadowolonych klientów. OKNOPLAST jako jedna z nielicznych polskich firm buduje markę za granicą, występując w roli ambasadora swojego kraju.

- Wypracowaliśmy sobie wizerunek mocnej marki okiennej z segmentu Top Premium, czego nie udało się osiągnąć żadnej innej polskiej firmie z branży okien PVC. To, co napawa mnie największą dumą to fakt, że zmieniliśmy wizerunek polskich firm na zachodzie. Dzięki takiemu podejściu zbudowaliśmy także zaufanie klientów – aż 70% z nich pochodzi z polecenia. To dla mnie wielka wartość – mówi Mikołaj Placek, Prezes OKNOPLAST. - Okrągły jubileusz to doskonała okazja do przedstawienia za pomocą promocji trendów w stolarce okiennej oraz podziękowania za zaufanie i spełnienie marzeń zabieganych inwestorów o wymarzonych wakacjach, na które często po prostu brakuje środków, bo budowa czy remont domu pochłania spore koszty – dodaje Mikołaj Placek.

walte pasek

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama