Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Pomóż posprzątać Pliszkę!

Kajakarze z klubu Makajak po raz kolejny organizują akcję sprzątania rzeki Pliszki. W akcji może wziąć udział każdy, kto chciałby pomóc przyrodzie i miło spędzić czas.

- Chcielibyśmy posprzątać piękną i niestety ciągle zaśmiecaną rzekę Pliszkę. Naszym marzeniem jest, abyśmy kiedyś doczekali czasów, kiedy rzeka podczas spływów zaskakiwać będzie jedynie naturalnymi przeszkodami i spotkaniami z florą i fauną, a nie wyłaniającymi się na prawie każdym zakręcie górami śmieci, czasem nawet starymi kineskopami czy lodówkami - zachęca do udziału w akcji Dorota Rutka.

Podobną akcję amatorzy spływów kajakowych z naszego powiatu zorganizowali także w roku ubiegłym. Poniżej zdjęcia z tamtego wydarzenia.Tegoroczne sprzątanie zaplanowano 6 kwietnia (niedziela) o godzinie 11.00. Planowana trasa będzie przebiegać przez Sądów do Koziczyna.

Kontakt dla zainteresowanych udziałem w akcji: Marek Konatkowski - tel. 601 641 512 / email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama