Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
reklama
reklama

Pomóż posprzątać Pliszkę!

Kajakarze z klubu Makajak po raz kolejny organizują akcję sprzątania rzeki Pliszki. W akcji może wziąć udział każdy, kto chciałby pomóc przyrodzie i miło spędzić czas.

- Chcielibyśmy posprzątać piękną i niestety ciągle zaśmiecaną rzekę Pliszkę. Naszym marzeniem jest, abyśmy kiedyś doczekali czasów, kiedy rzeka podczas spływów zaskakiwać będzie jedynie naturalnymi przeszkodami i spotkaniami z florą i fauną, a nie wyłaniającymi się na prawie każdym zakręcie górami śmieci, czasem nawet starymi kineskopami czy lodówkami - zachęca do udziału w akcji Dorota Rutka.

Podobną akcję amatorzy spływów kajakowych z naszego powiatu zorganizowali także w roku ubiegłym. Poniżej zdjęcia z tamtego wydarzenia.Tegoroczne sprzątanie zaplanowano 6 kwietnia (niedziela) o godzinie 11.00. Planowana trasa będzie przebiegać przez Sądów do Koziczyna.

Kontakt dla zainteresowanych udziałem w akcji: Marek Konatkowski - tel. 601 641 512 / email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama