Słubice: 18 sierpnia 2019   |   Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
reklama
reklama

Dowiedz się jak dobrze rozliczyć unijny projekt

Lokalny Punkt Informacyjny zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu rozliczania projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szkolenie odbędzie się 9 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słubicach.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zapoznać się z zasadami finansowania  obowiązującymi w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki. W roli eksperta wystąpi przedstawiciel Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, który omówi wniosek o płatność oraz zasady ich weryfikacji. Ponadto zostaną przedstawione zmiany w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Organizatorzy do udziału w szkoleniu zapraszają wszystkich beneficjentów, którzy rozpoczynają realizację projektów w ramach PO KL oraz przedstawicieli jednostek oświatowych i edukacyjnych, stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji pozarządowych, którzy planują pozyskać wsparcie finansowe z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szkolenie odbędzie się 9 marca w sali konkferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słubicach (I piętro). Początek o godzinie 10:00.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Ze względu na informacyjno-szkoleniowy charakter spotkania, liczba uczestników jest ograniczona. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu: 95 737 2021 lub pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

lpi-pasek

Spotkanie współfinansowane ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz budżetu państwa.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama