Słubice: 25 kwietnia 2019   |   Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
reklama
reklama

Remonty i budowa nowych dróg w powiecie słubickim

Na koniec lipca zaplanowano budowę trzech dróg w powiecie słubickim. Do remontu idą ul. Krzywoustnego i Konstytucji 3 Maja oraz ul. Zielona w Kunowicach. Planowana wartość inwestycji przekracza 7,5 mln złotych.

Termin zakończenia prac remontowych na ul. Krzywoustego i Konstytucji 3 Maja przewidywany jest na 15 grudnia tego roku, natomiast ul. Zielonej w Kunowicach, na 15 czerwca 2011 r.

ul_konstytucji
W Kunowicach trwa przebudowa ulicy Dworcowej. W ramach przebudowy drogi powstaje nowa nawierzchnia oraz chodniki. Prace mają zakończyć się w październiku tego roku. Inwestycja jest realizowana wspólnie przez gminę Słubice i powiat słubicki w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011.

ul_krzywoustnego
Prac remontowych nie zabraknie również w Drzecinie i Świecku. Tam zaplanowano remont chodników. Łącznie około 350m2 chodników. Zakończenie prac zaplanowano na koniec III kwartału 2010 roku.

Wyremontowanie zostanie również podwórko przy ulicy Sienkiewicza 12-14. Prace obejmą wykonanie utwardzenia nawierzchni z płyt betonowych, chodników z kostki i odwodnienie podwórka. Środki na tą inwestycje wynoszą 80.000 zł i pochodzą w całości z budżetu gminy Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama