Słubice: 17 lipca 2019   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama

Remonty i budowa nowych dróg w powiecie słubickim

Na koniec lipca zaplanowano budowę trzech dróg w powiecie słubickim. Do remontu idą ul. Krzywoustnego i Konstytucji 3 Maja oraz ul. Zielona w Kunowicach. Planowana wartość inwestycji przekracza 7,5 mln złotych.

Termin zakończenia prac remontowych na ul. Krzywoustego i Konstytucji 3 Maja przewidywany jest na 15 grudnia tego roku, natomiast ul. Zielonej w Kunowicach, na 15 czerwca 2011 r.

ul_konstytucji
W Kunowicach trwa przebudowa ulicy Dworcowej. W ramach przebudowy drogi powstaje nowa nawierzchnia oraz chodniki. Prace mają zakończyć się w październiku tego roku. Inwestycja jest realizowana wspólnie przez gminę Słubice i powiat słubicki w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011.

ul_krzywoustnego
Prac remontowych nie zabraknie również w Drzecinie i Świecku. Tam zaplanowano remont chodników. Łącznie około 350m2 chodników. Zakończenie prac zaplanowano na koniec III kwartału 2010 roku.

Wyremontowanie zostanie również podwórko przy ulicy Sienkiewicza 12-14. Prace obejmą wykonanie utwardzenia nawierzchni z płyt betonowych, chodników z kostki i odwodnienie podwórka. Środki na tą inwestycje wynoszą 80.000 zł i pochodzą w całości z budżetu gminy Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama