Słubice: 27 stycznia 2020   |   Imieniny: Angela, Jan, Przybysław
reklama
reklama

Domy na sprzedaż w Kunowicach

Szukasz domu w Słubicach lub w okolicy? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w Kunowicach przy ul. Jeziornej.

domy zabudowa_blizniacza

Położenie nieruchomości

Nieruchomość położona w Kunowicach przy ul. Jeziornej. W niedalekiej okolicy znajdziecie państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, nowoczesne szkoły podstawowe. 5 min. jazdy samochodem do Słubic.

Najbliższe otoczenie

To zabudowa jednorodzinna, nowego typu, miejsce bardzo spokojne bezpieczne. Blisko do lasu, jezior, bardzo dobry dojazd do Słubic. W pobliżu także tereny zielone, spacerowe, szkoła.

Opis techniczny nieruchomości

Domy budowane są z najwyższej jakości materiałów budowlanych załącznik techniczny przygotowany przez kierownika budowy przesyłamy na życzenie osobom zainteresowanym.

Deweloper oferuje podwyższony standard

Ściany wykonane z bloczków z betonu komórkowego, ocieplenie styropian 15cm i wełna mineralna 30cm, trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe, dachówka ceramiczna, piec gazowy kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe w części parteru i łazience na piętrze, wyprowadzenie instalacji do kominka, wysokość pomieszczeń ok. 2,70 m, alarm, podjazdy i podejście do domu z kostki typu pozbruk.

Na dom składają się następujące pomieszczenia:

PARTER: Wiatrołap (miejsce na szafę), łazienka (kabina prysznicowa), kuchnia otwarta na salon, przestrzenny salon z wyjściem na taras, pomieszczenie gospodarcze- mała kotłownia, garaż, taras na gruncie.

PIĘTRO: 3 sypialnie, łazienka, hol główny, 2 tarasy z wyjściem z sypialni.

Wnętrze jest przestrzenne i słoneczne (duże przeszklenia). Działka około 585 m2 ogrodzona wyrównana. Rzuty wysyłamy na życzenie zainteresowanym.

Kontakt

Dla osób zainteresowanych możliwa prezentacja projektu i układu pomieszczeń w miejscu inwestycji. Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Tel. 608 057 396.

Wiecej informacji można również znaleźć TUTAJ.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama