Słubice: 27 stycznia 2020   |   Imieniny: Angela, Jan, Przybysław
reklama
reklama

Dzień otwarty w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie

Dobra wiadomość dla młodych osób zastanawiających się nad kontynuacją edukacji po drugiej stronie Odry. 18 stycznia Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będzie okazja dowiedzieć się wszystkich najważniejszych rzeczy o samej szkole i niemieckim systemie nauczania.

gimnazjum ffo_2

Od godz. 9:00 do 12:00 będzie można zwiedzać budynki szkolne i brać udział w przygotowanych przez władze szkoły atrakcjach. Na szkolnych korytarzach szkolnych i w gabinetach będą czekać polskojęzyczni uczniowie i nauczyciele, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Tego samego dnia o godz. 12:00 w dużej auli budynku głównego, odbędzie się spotkanie informacyjne z dyrekcją szkoły dla zainteresowanych uczniów i ich rodziców. Na spotkaniu będą obecni także przedstawiciele słubickiego Liceum Ogólnokształcącego, które jest szkołą partnerską gimnazjum, a jednocześnie - w ramach polsko-niemieckiego projektu szkolnego - sprawuje opiekę nad polskimi uczniami uczącymi się w tej niemieckiej szkole.

Podczas tego spotkania będzie można uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji oraz przebiegu nauki, uzyskać odpowiedzi na indywidualne pytania, a nawet od razu złożyć podanie o przyjęcie do szkoły.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama