Słubice: 27 stycznia 2020   |   Imieniny: Angela, Jan, Przybysław
reklama
reklama

Słubfurt zaprasza na Święto Jesieni

Macie ochotę spędzić popołudnie w międzynarodowym towarzystwie? Brückenplatz - Plac Mostowy to miejsce we Frankfurcie, gdzie jest ku temu dobra okazja. Niedługo odbędzie się tam Herbstfest, czyli święto jesieni. Będzie teatralnie, kartonowo... i nie zabraknie świątecznych ciasteczek.

swieto jesieni

Brückenplatz - Plac Mostowy to miejsce we Frankfurcie, gdzie są organizowane rozmaite projekty skupiające osoby pochodzące z różnych krajów. Warto tu wymienić choćby Free Shop (darmowy sklep), warsztaty z szycia, majsterkowania czy tańca. Animatorem placu od lat jest Michael Kurzwelly, artysta dowodzący stowarzyszeniem Słubfurt.

13 grudnia zaprasza na kolejne wydarzenie. W godz. 16-19 odbędzie się Herbstfest czyli Święto Jesieni. Nie będzie nudno – w planach są m.in. ćwiczenia teatralne, taniec afrykański i swing, a także budowanie miasta z kartonów czy malarstwo ścienne.

Działać będzie także Repaircafé, czyli specjalne miejsce, w którym można naprawić różne przedmioty. Otwarty będzie także wspomniany wcześniej Free Shop. Na wszystkich czekać będą ciepła herbata i świąteczne ciasteczka.

Wstęp jest wolny. ZOBACZ DOJAZD
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama