Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama

Rodzina WULMAR w sieci Q Service Castrol (foto)

Każdy, kto choć raz oddawał swoje auto w ręce mechanika, wie jak ważne są zaufanie do fachowca oraz jakość wykonanych prac. Obie te kwestie są priorytetem dla warsztatów pod szyldem Q Service Castrol. Niedawno do tej ogólnopolskiej i prestiżowej sieci dołączył słubicki Wulmar.

Wulmar Marciniak

Wulmar jest doskonale znany zmotoryzowanym ze Słubic. To jedno z popularniejszych miejsc, w którym można zmienić opony czy dokonać rozmaitych napraw mechanicznych. Warsztat założył w 2007 roku Mieczysław Marciniak wraz z synem Marcinem, ale w prowadzenie biznesu zaangażowana jest cała rodzina.

Jakość na pierwszym miejscu

Dlaczego zdecydowali się na wejście do sieci Q Service Castrol?  - Zachęcili nas do tego przedstawiciele firmy Inter Cars, w której od jakiegoś czasu zaopatrujemy się w części – wyjaśnia Marcin Marciniak, najstarszy z czwórki rodzeństwa. – Duża w tym zasługa Łukasza Skorka, który przedstawił nam szereg korzyści wynikających z przynależności. Nie tylko dla nas jako firmy, ale także naszych klientów. To nas przekonało – dodaje.

Jakie to korzyści? Przede wszystkim jakość usług, bo Q Service Castrol to nie tylko nazwa na papierze. – Przed przystąpieniem do sieci czekało nas ogromne wyzwanie. Mamy nowy, 7-osobowy zespół, których przeszedł szereg szkoleń, nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy. To także inwestycja w sprzęt i wiele pobocznych aspektów jak marketing i obsługa klienta – wylicza M. Marciniak.

Wulmar Marciniak

Audyt na plus

Cały proces trwał prawie półtora roku i zakończył się audytem przeprowadzonym przez ekspertów firmy Castrol oraz Inter Cars. Audyt wypadł pomyślnie i Wulmar mógł wreszcie zacząć działać w nowej formule. 26 lipca odbyło się uroczyste otwarcie nowego miejsca – było symboliczne przecięcie wstęgi, wystrzeliły korki od szampana, a klientów powitał nowy szyld z logiem Q Service Castrol.

Na otwarciu była obecna m.in. Monika Pysiak, kierowniczka słubickiej filii Inter Cars. – Cieszę, że mamy pierwszy w Słubicach warsztat sieci Q Service Castrol. To jedna z naszych spółek, która bardzo intensywnie się rozwija na terenie całego kraju. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, którzy oczekują uczciwych warsztatów samochodów pracujących na odpowiedniej jakość częściach – wyjaśnia.

Naprawiają i pomagają

A z jakiego rodzaju usług można skorzystać w Auto Serwis Wulmar? - Oczywiście naszym oczkiem w głowie pozostaje kompleksowy serwis kół i opon w samochodach osobowych i dostawczych. Zajmiemy się klimatyzacją, naprawimy hamulce, ustawimy geometrię kół, wymienimy olej. Można zgłosić się do nas z każdą naprawą mechaniczną. Regenerujemy też turbosprężarki – opowiada M. Marciniak.

I podkreśla, że to nie koniec zmian. Na klientów czeka już nowe i przestronne biuro obsługi, a za niedługo będzie powiększona powierzchnia warsztatu i magazynu. – Wystąpiliśmy już do urzędu o warunki zabudowy. Chcemy jeszcze dołożyć dwa stanowiska obsługi, aby móc komfortowo obsługiwać większą liczbę aut. A pracownicy będą regularnie jeździć na kolejne kursy i szkolenia – podkreśla szef warsztatu.

Wulmar Marciniak

Rozwój firmy to nie wszystko. Auto Serwis Wulmar pamięta także o lokalnej społeczności i jest cenionym mecenasem sportu. To nie przypadek, bo cała rodzina od lat pasjonuje się piłką nożna, a senior rodu to wciąż aktywny tenisista stołowy.  Z ich finansowego wsparcia korzysta UKS Polonia Słubice oraz organizatorzy rozmaitych turniejów sportowych.

Promocja dla klientów

W związku z otwarciem Q Service Castrol Wulmar Marciniak, klienci warsztatu mogą skorzystać z ciekawych promocji. Do wygrania są karty przedpłacone o wartości od 250 do 2000 złotych. Szczegóły na www.loteriasieciowa2019.pl. Akcja trwa do końca sierpnia.

Kontakt

Serwis znajduje się przy ul. Żurawiej 19 w Słubicach. ZOBACZ DOJAZD. Telefon kontaktowy 889 802 958 / 95 758 0261. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-17, w soboty 7-14.

Więcej informacji o firmie na stronie www.facebook.com/MARCINIAKWULMAR.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama