Słubice: 21 września 2019   |   Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
reklama
reklama

Biblioteka umożliwia darmowy dostęp do e-booków i audiobooków

Jak zabrać ze sobą tysiące książek na urlop? Teraz to proste – dzięki nowej propozycji Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach. Każdy czytelnik może otrzymać specjalny kod, który umożliwi darmowy dostęp do e-booków i audiobooków znajdujących się w systemie Legimi.

audiobook-3106985 960_720

Czytanie książek w formie elektronicznej staje się coraz popularniejsze. Sporo osób lubi również książek słuchać, np. podczas długich podróży samochodem.

Słubicka biblioteka zaprasza do skorzystania z nowych możliwości czytania. Oferuje bezpłatny dostęp do ponad 60 tys. cyfrowych książek, znajdujących się w systemie Legimi. Są wśród nich m.in. powieści obyczajowe, sensacyjne, historyczne, literatura popularno-naukowa, a także wiele nowości z rynku.

Jedynym warunkiem skorzystania z tych zasobów jest to, aby mieć kartę czytelnika. Trzeba odwiedzić bibliotekę i odebrać indywidualny kod dostępu.

Jego aktywacja następuje po rejestracji bezpłatnego konta w serwisie Legimi na stronie www.legimi.pl/wimbp_gorzow. Książki można czytać na różnych nośnikach – tablecie, komputerze, czy smartfonie (po pobraniu odpowiedniej aplikacji).

Są jednak pewne ograniczenia. Po aktywacji, kod umożliwia dostęp do bazy przez miesiąc. Po tym czasie należy znowu odwiedzić bibliotekę, aby otrzymać kolejny kod. Będą one dostępne do wyczerpania limitu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama