Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Fun Factory – zaprasza na półkolonie i do przedszkola
reklama

Fun Factory – zaprasza na półkolonie i do przedszkola

Szukasz czegoś ciekawego dla dziecka na lato? Swoją propozycję ma Fun Factory Edukacja i Zabawa. W ofercie są zajęcia na cały okres wakacji. Trwa także rekrutacja do przedszkola – są jeszcze wolne miejsca.

fun factory

Letnie półkolonie

Wakacje nie musza być nudne! Zadba o to kadra Fun Factory Edukacja i Zabawa. Na dzieci w wieku od 6 do 10 lat czekają półkolonie. Zaplanowano aż 10 jednotygodniowych turnusów (szczegóły na plakacie).

Opieka zapewniona jest od godz. 7:30 do 15:30 (z możliwością przedłużenia nawet do godz. 20:00 na sali zabaw). Każdy dziecko może liczyć na dwudaniowy obiad, napoje, owoce.

W programie zaplanowano m.in.: zabawy językowe, zajęcia taneczne, sportowe, muzyczne, plastyczne, eksperymenty, projekcje filmowe i pikniki. Ponadto na „kolonistów” czekają: gry na świeżym powietrzu, podchody, gry w gumę, w klasy, wyścigi kapsli, łamigłówki, planszówki, konkursy i wiele innych.

Wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i nauczycieli. Półkolonie są zatwierdzone przez lubuskie Kuratorium Oświaty.

Cena za tydzień – 300 zł. Zapisy: 666 949 260.

fun polkolonie

Rekrutacja do przedszkola

A rodziców nieco młodszych dzieci (w wieku od 2,5 do 6 lat) Fun Factory Edukacja i Zabawa zaprasza do zapisów do przedszkola.

Placówka stawia na rozwój kulturalny, artystyczny i językowy. Zajęcia odbywają się w domowej atmosferze, dzięki której dzieci czują się znacznie lepiej. Nad bezpieczeństwem i edukacją maluchów czuwa wykwalifikowana i systematycznie dokształcająca się kadra.

Co czeka na przedszkolaków?
  • zajęcia artystyczne i muzyczne
  • zajęcia językowe – codzienna nauka poprzez zabawę
  • zajęcia gimnastyczne
  • grupy do 10 dzieci
  • dwudaniowy obiad
Przedszkole otwarte jest w godzinach 6:30 – 16:30, ale istnieje możliwość dopasowania godzin do potrzeb rodziców. Placówka czynna jest również przez całe wakacje.

Czesne wynosi 600 zł za miesiąc. Zapisy: 666 949 260.

fun przedszkole

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama