Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Policjanci zbierają 100 litrów krwi na swoje 100-lecie. Kto się przyłączy?
reklama
reklama

Policjanci zbierają 100 litrów krwi na swoje 100-lecie. Kto się przyłączy?

Uwaga krwiodawcy! Pod słubicką komendą policji znowu zaparkuje krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Cel jest szczytny: mundurowi w całym kraju biorą udział w akcji „100 litrów krwi na 100-lecie policji”.

Zbiórka krwi

Słubicka komenda włącza się do ogólnopolskiej akcji i zachęca również innych. W jubileuszowej zbiórce mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą podzielić się życiodajnym płynem.

18 czerwca pod słubicką komendą będzie na nich czekał krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Chcecie pomóc? Warto pamiętać o najważniejszych zasadach związanych z oddawaniem krwi. Należy zgłosić się wypoczętym, po lekkim, beztłuszczowym śniadaniu. Dzień przed warto wypić 1,5-2 l wody, ograniczyć palenie tytoniu i nie spożywać alkoholu. Koniecznie należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem - krew moga oddawać osoby pełnoletnie.

Termin: 18.06.2019, godz. 9-12. Miejsce: parking przed Komendą Powiatową Policji w Słubicach, ul. Kazimierza Wielkiego 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama