Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
reklama
reklama

Tragedia nad jeziorem w Rzepinie. Nie żyje nastolatek

Jeszcze nie rozpoczął się sezon wakacyjny, a już doszło do pierwszej tragedii nad wodą. Nad jeziorem Długim w Rzepinie utopił się nastolatek.

utopil rzepin

Do tragedii doszło 23 maja poźnym popołudniem. Wg uzyskanych przez nas informacji, przebywający nad wodą nastolatek wskoczył do jeziora z pomostu i zniknął w toni wody. Na miejscu pojawiła się zaalarmowana straż pożarna, policja i pogotowie.

Próby zlokalizowania chłopca nie powiodły się, głownie ze względu na głębokość i słabą przejrzystość wody – powiedział nam o akcji Michał Borowy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach.

Na miejsce została wezwana specjalistyczna ekipa płetwonurków. I dopiero oni zlokalizowali chłopca. Jak informuje M. Borowy, po wyciągnięciu go z wody podjęto działania reanimacyjne, jednak nie przyniosły one rezultatu.

Jak poinformował nas jeden z internautów, zmarły chłopak miał 12 lat, uczęszczał do rzepińskiej podstawówki. Próbował skoczyć na główkę w miejscu, gdzie są barierki i jest zakaz skoków, ale pośliznął się. Był nad jeziorem razem z dwoma kolegami.

Zdjęcie dzięki uprzejmości HTS Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama