Słubice: 20 lipca 2019   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Poważny wypadek pod Serbowem. Potrzebna była pomoc helikoptera LPR (foto)
reklama

Poważny wypadek pod Serbowem. Potrzebna była pomoc helikoptera LPR (foto)

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj popołudniu na drodze wojewódzkiej nr 137. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedną z poszkodowanych osób zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

serbow helikopter_1

O zdarzeniu informowaliśmy na bieżąco na naszym profilu facebookowym (ZOBACZ). Od jednego z przejeżdżających kierowców (Sebastian) otrzymaliśmy również zdjęcia.

Do wypadku doszło na odcinku drogi między Ośnem Lubuskim a Serbowem. Na wysokości zjazdu na Radów zderzyły się dwie osobówki – Audi i Honda. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 41-letnia kobieta kierująca Hondą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu Audi, którym podróżowały dwie osoby, w tym 30-letni kierowca.

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane załogi straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji. Potrzebna była także interwencja helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał jedną z poszkodowanych osób do szpitala w Gorzowie. Dwie kolejne zostały przetransportowane do szpitali w Słubicach i Sulęcinie. Nie jest jeszcze znany stan ich zdrowia.

Droga była długi czas zablokowana. Tworzyły się długie korki. Kierowcy musieli korzystać z objazdu przez Kowalów. Obecnie jest już przejezdna.

Wkrótce więcej informacji.

serbow helikopter_2

serbow helikopter_3
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama