Słubice: 25 kwietnia 2019   |   Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
reklama
reklama

Poszukaj wiosny w parku Ujście Warty!

Park Narodowy „Ujście Warty” zaprasza na wycieczkę w poszukiwaniu wiosny. Na pewno już przyszła, tylko trzeba ją znaleźć… A jeśli aura okaże się korzystna, na koniec wycieczki planowane jest wspólne ognisko.

wiosna slubice_960

Wiosenna wycieczka odbędzie się 31 marca i jest organizowana w ramach programu „Rodzinny Rok w Parku”. Całość rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa od 2 do 4 godzin, w zależności od pogody i zainteresowania uczestników.

- Jeśli wiosna okaże się być dla nas łaskawą i nie poskąpi nam słonecznych promieni, rajd zakończymy ogniskiem. Dlatego prosimy zabrać ze sobą kiełbaski – namawia Olga Betańska. Przypomina o ciepłym ubraniu, zwłaszcza o dobrych butach – może być błoto!

Zbiórka na Polderze Północnym, w okolicach wsi Dąbroszyn, przy wiacie turystycznej. Jak się tam dostać? Przy pałacu w Dąbroszynie należy skręcić na południe, zgodnie z kierunkowskazami znajdującymi się przy tablicy informacyjnej PN "UW": Do ścieżki przyrodniczej: "Na dwóch kółkach przez Polder Północny". Aby dotrzeć do drewnianej wiaty, należy przejechać ok. 1 km po drodze ułożonej z betonowych płyt.

Wyprawa przeznaczona jest dla turystów indywidualnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca do godziny 12.00, nr tel. 95 752 40 26 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Liczba miejsc ograniczona. Udział jest bezpłatny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama