Słubice: 17 lipca 2019   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama

Poszukaj wiosny w parku Ujście Warty!

Park Narodowy „Ujście Warty” zaprasza na wycieczkę w poszukiwaniu wiosny. Na pewno już przyszła, tylko trzeba ją znaleźć… A jeśli aura okaże się korzystna, na koniec wycieczki planowane jest wspólne ognisko.

wiosna slubice_960

Wiosenna wycieczka odbędzie się 31 marca i jest organizowana w ramach programu „Rodzinny Rok w Parku”. Całość rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa od 2 do 4 godzin, w zależności od pogody i zainteresowania uczestników.

- Jeśli wiosna okaże się być dla nas łaskawą i nie poskąpi nam słonecznych promieni, rajd zakończymy ogniskiem. Dlatego prosimy zabrać ze sobą kiełbaski – namawia Olga Betańska. Przypomina o ciepłym ubraniu, zwłaszcza o dobrych butach – może być błoto!

Zbiórka na Polderze Północnym, w okolicach wsi Dąbroszyn, przy wiacie turystycznej. Jak się tam dostać? Przy pałacu w Dąbroszynie należy skręcić na południe, zgodnie z kierunkowskazami znajdującymi się przy tablicy informacyjnej PN "UW": Do ścieżki przyrodniczej: "Na dwóch kółkach przez Polder Północny". Aby dotrzeć do drewnianej wiaty, należy przejechać ok. 1 km po drodze ułożonej z betonowych płyt.

Wyprawa przeznaczona jest dla turystów indywidualnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca do godziny 12.00, nr tel. 95 752 40 26 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Liczba miejsc ograniczona. Udział jest bezpłatny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama