Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Animalsi zbierają fanty na bazarek

Pierwszy bazarek, zimowy, cieszył się zainteresowaniem, czas więc na drugi, wiosenny! Na razie Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice poszukuje fantów, które będzie mogło sprzedać, a za to, co uda się zebrać, pomagać swoim podopiecznym. Pomożecie?

bazarek zima_animals

Słubiccy Animalsi ponownie planują zorganizować bazarek na rzecz zwierząt. Akcja rozpoczyna się od zbiórki fantów. Robicie wiosenne porządki? Macie w szafkach, szufladach, komodach czy piwnicach niepotrzebne przedmioty, które mogą się komuś przydać? Oddajcie je na bazarek!

- Jeśli macie gadżety i przedmioty, poza odzieżą i obuwiem, np. niepotrzebne gadżety dla zwierząt, biżuterie, ceramikę, dekoracje do domu, różne ozdoby, zbędną elektronikę, zabawki, płyty, książki, torebki, cokolwiek co jest już wam niepotrzebne, a może wesprzeć szczytny cel, chętnie przyjmiemy – zachęcają słubiccy Animalsi.

Przedmioty na bazarek można przynosić do sklepu zoologicznego w Słubicach w godz. 10-18 lub do biura kredytowego Credit Agricole (ul. Kościuszki 6) w godz. 8.30-16.30.

Termin i miejsce planowanego bazarku nie są jeszcze znane. Poinformujemy o nich niebawem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama