Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Okradł serwis opon, wpadł w ręce policji

Niezbyt długo cieszył się łupem złodziej, który włamał się do serwisu opon i ukradł 1000 zł. Funkcjonariusze policji zatrzymali go i odzyskali całą kwotę. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

policja akta

Do feralnego zdarzenia doszło 13 lutego wieczorem. 28-latek, mieszkaniec powiatu słubickiego, postanowił sforsować budynek, w którym znajduje się jeden z serwisów opon. Zniszczył zabezpieczenia i klamkę przy drzwiach wejściowych. A potem wybił szybę - i wszedł do środka przez rozbite okno.

Ukradł pieniądze w różnej walucie – łącznie około 1000 zł. Ale nie zdążył ich wydać. - Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze zatrzymali sprawcę tego procederu. Mężczyzna został zatrzymany w Komendzie Powiatowej Policji do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Słubicach – mówi Ewa Murmyło.

Pieniądze już wróciły do właściciela. Złodziejowi za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

AKTUALIZACJA: Sprawdziliśmy informację otrzymaną od jednego z naszych czytelników. Było inaczej niż pierwotnie podała policja. Zatrzymania na gorącym uczynku dokonali pracownicy firmy ochroniarskiej Kastor. Informację tę potwierdził nam również przedstawiciel firmy. To pracownicy ochrony jako pierwsi przybyli na miejsce, po tym jak włączył się alarm. Ujęli sprawcę, a następnie powiadomili policję.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama