Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Nagrody za "Choinkę pełną cudów" rozdane

To było bardzo przyjemne popołudnie. W siedzibie Uśmiechniętej Planety w Kunowicach odbyło się uroczyste podsumowanie świątecznego konkursu „Choinka pełna cudów”. Mali artyści otrzymali nagrody i mogli do woli wyszaleć się na sali zabaw.

planeta podsumowanie_2
Uczestnicy konkursu "Choinka pełna cudów"

„Choinka pełna cudów” to konkurs organizowany wspólnie przez Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta oraz portal Słubice24. Polegał na wykonaniu jak najpiękniejszej i najoryginalniejszej ozdoby choinkowej. Nadesłane prace oceniało jury składające się z przedstawicieli organizatorów oraz sami internauci, którzy głosowali lajkując zdjęcia przedstawiające ozdoby.

Rozstrzygnięcie konkursu i podanie wyników nastąpiło jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia (komplet wyników TUTAJ), ale uroczystość podsumowująca całe przedsięwzięcie zaplanowano już po świętach - 8 stycznia. Przypomnijmy, decyzją jury wygrał Leonardo Pelc, a głosami internautów Filip Gałecki.

- Postanowiliśmy zaprosić do nas wszystkich 88 uczestników wraz z rodzicami i opiekunami. Chcieliśmy im osobiście podziękować za trud włożony w przygotowanie ozdób, bo były naprawdę fenomenalne. Wybór tych najlepszych był niezwykle trudny – opowiada Agata Ilcewicz-Kryger, szefowa Uśmiechniętej Planety. Przy wręczaniu nagród towarzyszył jej redaktor naczelny Słubice24 Marcin Kiedrowicz.

planeta podsumowanie_1
Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i możliwość darmowej zabawy

Z ich rąk każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom a na autorów najlepszych prac czekały cenne nagrody. Za pierwsze miejsce była to święcąca deskorolka LED, a w głosowaniu internautów aparat FUJI Instax Mini. A za kolejne miejsca i dodatkowe wyróżnienia przyznano karnety i karty podarunkowe na zabawę w Uśmiechniętej Planecie.

I właśnie możliwość bezpłatnego skorzystania z bawialni była też dodatkową nagrodą dla wszystkich, którzy brali udział w konkursie. – Chcieliśmy w ten sposób podziękować każdemu dziecku, które przyłożyło się do współtworzenia naszej „Choinki pełnej cudów” i przyszło na uroczystość. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy – podsumowuje A. Ilcewicz-Kryger.

leonardo nagroda
Leonardo Pelc z główną nagrodą

Tych, którzy nie mogli osobiście stawić się w Uśmiechniętej Planecie, organizatorzy zapraszają do odwiedzin - nieodebrane dyplomy i nagrody czekają. Można również odebrać ozdoby choinkowe przekazane na konkurs.

Wszystkie prace można obejrzeć w naszym facebookowym albumie. ZOBACZ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama