Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Fotel od starosty, koszulki od Fabiańskiego - lista gadżetów na WOŚP coraz ciekawsza
reklama

Fotel od starosty, koszulki od Fabiańskiego - lista gadżetów na WOŚP coraz ciekawsza

Lista fantów na licytacje WOŚP rozrasta się! A na niej wiele najróżniejszych przedmiotów i usług: nagranie duetu z burmistrzem Słubic, koszulki od Łukasza Fabiańskiego, czy fotel w którym zasiadało 4 starostów. A także - jak co roku - miesiąc reklamy w naszym portalu.

WOŚP Słubice

27. finał już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia! Przypominamy, w tym roku orkiestra ponownie gra dla dzieci – zbiera na sprzęt dla specjalistycznych szpitali, do których trafiają najciężej chorzy mali pacjenci.

Na początku stycznia pisaliśmy o tym, że Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, gospodarz lokalnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zachęca do przekazywania fantów na licytacje. Lawina zgłoszeń ruszyła i już po kilku dniach SMOK na swojej stronie opublikował wstępną listę tego, co będzie można „upolować” podczas finału.

Są na niej różne, najróżniejsze rzeczy, od małych, jak maskotki czy torty, po większe, jak fotel z gabinetu starosty, na którym zasiadało aż 4 słubickich starostów. Jeśli ktoś ma ochotę w nim zasiąść na stałe, to będzie mógł go sobie… wylicytować.

A co jeszcze jest na liście? Niewątpliwą atrakcją będą pewnie gadżety przekazane przez Łukasza Fabiańskiego - dwie koszulki i rękawice. A także kolacje w restauracjach – w Ramzesie, Prowincji lub Hordzie. I weekend w poznańskim hotelu Moderno.

Są również słodkości – tort upieczony przez burmistrza Słubic, dwa torty w kształcie serca WOŚP, czy 40 pączków na Tłusty Czwartek. Burmistrz wystawił na licytację również swój talent wokalny – czyli możliwość nagrania z nim duetu w studiu SMOK-a.

To nie koniec. Są również ciekawe usługi. Szpital przekazał karnety na badania laboratoryjne i masaże, a spółdzielnia Żywioły godzinę zabawy z fotobudką. Portal Słubice24 również włączył się w licytację – jak co roku przekazaliśmy pełen pakiet reklamowy na miesiąc z przygotowaniem. Kampanię w telewizji i gazecie przekazał również HTS Słubice.

Pełną listę fantów można znaleźć poniżej. Jest ona stale aktualizowana.
www.smok.slubice.pl/pl/wydarzenia/913
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama