Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Słubicki OPS ma nową kierowniczkę

Po wielu latach pracy na tym stanowisku Alina Baldys przeszła na emeryturę. Od teraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Słubicach będzie kierowała Monika Cichecki, która od 13 lat jest związana z opieką społeczną.

OPS slubice_budynek

Na stanowisko kierownika OPS Monikę Cichecki powołał burmistrz Mariusz Olejniczak. Wcześniej pełniła funkcję pracownika socjalnego, teraz będzie szefowała tej instytucji.

Monika Cichecki jest absolwentką pedagogiki o specjalności doradztwo zawodowe, którą ukończyła w Wyższej Szkole Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, a także kierunku praca socjalna i resocjalizacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada także specjalizację z organizacji pomocy społecznej, którą zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim.

Od wielu lat pełni funkcję sądowego kuratora społecznego przy Sądzie Rejonowym w Słubicach, jest przewodniczącą Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, członkiem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz współpracownikiem Stowarzyszenia po PROstu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama