Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Animalsowy bazarek dla zwierząt

Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice organizuje bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie ich podopiecznych. Szukają fantów na sprzedaż - kto z was ma niepotrzebne już książki, płyty czy ozdoby?

schronisko gorzyca_2

Animalsi pomagają zwierzętom pasjonacko i bezpłatnie, ale ich podopieczni wymagają pomocy, za którą nierzadko trzeba zapłacić - na przykład u weterynarza. Dlatego chcą zorganizować bazarek na rzecz zwierząt – z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc zwierzakom.

Dlatego poszukują przedmiotów, które mogłyby być sprzedane na bazarku. - Jeśli robiąc ostatnio porządki, przeglądając szafki i szuflady znaleźliście niepotrzebne już wam przedmioty, w dobrym stanie i niezniszczone, możecie je przekazać stowarzyszeniu – zachęcają wolontariusze Animalsów.

Na bazarek można oddać różne przedmioty, poza odzieżą. Na przykład płyty, książki, ozdoby, torebki, zabawki. Albo… nietrafione prezenty. Zamiast leżeć w szafach, mogą przysłużyć się zwierzakom.

Przedmioty na bazarek można przynosić do piątku 7 grudnia do sklepu zoologicznego w Słubicach (w godz.10-18) lub do biura Credit Agricole przy ul. Kościuszki 6 (w godz. 8.30 – 16.30).

Bazarek odbędzie się 8 grudnia – o miejscu o godzinach jeszcze będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama