Słubice: 25 kwietnia 2019   |   Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
reklama
reklama

Jak jesienią dbać o skórę? Radzą eksperci Fem Estetic

Co ciekawego słuchać w świecie urody? Choć za oknem wciąż ciepłe temperatury, to na dobre pożegnaliśmy już lato. A jak po lecie właśnie poradzić sobie z problemami skórnymi i wzmocnić ją na zimę? O tym piszą eksperci Fem Estetic w ramach naszego cyklu „Klinika urody”.

jesien femestetic

Centrum Medycyny Estetycznej Fem Estetic w Słubicach to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko szeroką ofertę zabiegów poprawiających wygląd i urodę. Pracownicy kliniki służą fachową radą, pomogą dobrać odpowiednie kosmetyki, podpowiedzą jaką stosować dietę.

Swoją wiedzą chętnie dzielą się także z internautami. Uruchomiona w 2017 roku na portalu Słubice24 „Klinika urody” cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników, szczególnie pań. Dziś zapraszamy na materiał o tym, jak zadbać o swoją skórę w jesiennym okresie.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Naszych czytelników zachęcamy do współtworzenia "Kliniki urody". Jeśli macie ciekawe pytania lub są istotne sprawy, o których chcielibyście przeczytać w następnych publikacjach, piszcie do naszych ekspertów w komentarzach i na forum.

Więcej o klinice Fem Estetic znajdziecie na stronie www.femestetic.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama