Słubice: 25 kwietnia 2019   |   Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
reklama
reklama

Zamów meble IKEA prosto do domu

Kto z nas nie lubi mebli szwedzkiej firmy IKEA? Chętnie kupujemy je do naszego domu, ale ich przywiezienie to przeważnie spory kłopot. W Słubicach działa firma, która zrobi to za Ciebie. I nie weźmie za zamówiony towar ani złotówki więcej!

ikea meble

Zasada działania jest prosta. Robisz listę zakupów, przesyłasz ją do firmy MEBLE-IKEA, jej pracownicy jadą do sklepu IKEA POZNAŃ, kupują zamówiony przez Ciebie towar i przywożą Ci bezpośrednio do domu. Płacisz dokładnie tyle, ile jest podane w katalogu na stronie producenta, czyli www.ikea.pl.

Za co płacisz?

Dodatkowa opłata obejmuje tylko i wyłącznie transport towaru. Jej wysokość jest uzależniona od wartości zamówienia. Z reguły wynosi około 10%. Szczegółowy cennik można znaleźć na stronie www.meble-ikea.pl.

Zamówienie także z montażem

Jeśli nie masz głowy i czasu do tego, aby samodzielnie składać zamówione meble, możesz zamówić dodatkowo usługę wniesienia paczek z towarem oraz montażu mebli. Tu cena ustalana jest indywidualnie, a pracownicy firmy zrobią wszystko szybko i sprawnie. Mają w tym duże doświadczenie.

Jak zamawiać?

To proste. Można stworzyć samodzielnie gotową listę zakupów na stronie IKEA lub podać numery wybranego towaru, a firma MEBLE-IKEA zrobi to za Ciebie. Pracownicy jeżdżą busem na zakupy do Poznania w każdy wtorek. A termin dowozu do domu klienta jest potem indywidualnie ustalany z klientem.

Zainteresowany? Wejdź na stronę www.meble-ikea.pl i dowiedz się więcej.

Więcej informacji także pod nr tel. 511 250 260 lub 500 000 872.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama