Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Zamów meble IKEA prosto do domu

Kto z nas nie lubi mebli szwedzkiej firmy IKEA? Chętnie kupujemy je do naszego domu, ale ich przywiezienie to przeważnie spory kłopot. W Słubicach działa firma, która zrobi to za Ciebie. I nie weźmie za zamówiony towar ani złotówki więcej!

ikea meble

Zasada działania jest prosta. Robisz listę zakupów, przesyłasz ją do firmy MEBLE-IKEA, jej pracownicy jadą do sklepu IKEA POZNAŃ, kupują zamówiony przez Ciebie towar i przywożą Ci bezpośrednio do domu. Płacisz dokładnie tyle, ile jest podane w katalogu na stronie producenta, czyli www.ikea.pl.

Za co płacisz?

Dodatkowa opłata obejmuje tylko i wyłącznie transport towaru. Jej wysokość jest uzależniona od wartości zamówienia. Z reguły wynosi około 10%. Szczegółowy cennik można znaleźć na stronie www.meble-ikea.pl.

Zamówienie także z montażem

Jeśli nie masz głowy i czasu do tego, aby samodzielnie składać zamówione meble, możesz zamówić dodatkowo usługę wniesienia paczek z towarem oraz montażu mebli. Tu cena ustalana jest indywidualnie, a pracownicy firmy zrobią wszystko szybko i sprawnie. Mają w tym duże doświadczenie.

Jak zamawiać?

To proste. Można stworzyć samodzielnie gotową listę zakupów na stronie IKEA lub podać numery wybranego towaru, a firma MEBLE-IKEA zrobi to za Ciebie. Pracownicy jeżdżą busem na zakupy do Poznania w każdy wtorek. A termin dowozu do domu klienta jest potem indywidualnie ustalany z klientem.

Zainteresowany? Wejdź na stronę www.meble-ikea.pl i dowiedz się więcej.

Więcej informacji także pod nr tel. 511 250 260 lub 500 000 872.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama