Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Szkolenia z alternatywnych form komunikacji
reklama
reklama

Szkolenia z alternatywnych form komunikacji

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Słubicach odbędą się dwa specjalistyczne szkolenia dedykowane nauczycielom, terapeutom, ale i rodzicom dzieci, które nie posiadają umiejętności funkcjonalnej mowy. Trwają zapisy!

szkolenie dzieci

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza na dwa specjalistyczne szkolenia dotyczące alternatywnych sposobów komunikowania się. Wziąć w nich udział mogą nauczyciele, terapeuci, inne osoby pracujące z dziećmi oraz rodzice i opiekunowie. Poprowadzą je eksperci z firmy Pyramid Educational Consultants of Poland. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom atrakcyjniejszą cenę niż podczas szkoleń wyjazdowych.

---

Pierwsze z nich trwa dwa dni (16-17.11.2018) i dotyczy teorii PECS oraz protokołów, jak wprowadzić skutecznie sześć faz PECS. PECS służy do szybkiego nauczenia umiejętności porozumiewania się osoby, które nie posiadają funkcjonalnej mowy. Więcej o szkoleaniu TUTAJ.

Cena to 700 zł (bez podręcznika PECS), pod warunkiem zebrania grupy 30-osobowej oraz 10 zł na poczęstunek podczas przerw.

---

Drugie szkolenie dotyczy nauki 9 krytycznych umiejętności porozumiewania się. Odbędzie się 18.11.2018 (potrwa 6 h). Szkolenie omawia, jak uczyć krytycznych umiejętności porozumiewania się, które prowadzą do większej niezależności osób z problemami w komunikacji. Więcej o szkoleniu TUTAJ.

Cena szkolenia to 350 zł oraz 5 zł na poczęstunek podczas przerw.

---

Zgłoszenia przyjmowane są do 21.10.2018 lub do zamknięcia listy, a wpłaty do 31.10.2018.

KONTAKT: tel. 95 758 23 02 (więcej informacji udziela Magdalena Kałkowska).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama