Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Koło PZW nr 2 w Słubicach zaprasza na wędkarskie pożegnanie wakacji
reklama
reklama

Koło PZW nr 2 w Słubicach zaprasza na wędkarskie pożegnanie wakacji

Lato było bogate w różne wędkarskie wydarzenia i zawody. Przed wędkarzami ostatnie w tym sezonie zawody spławikowo-gruntowe pod nazwą "Piknikowe zakończenie sezonu". A potem ognisko, grill i różne niespodzianki.

Koło PZW nr 2

Wędkarze z koła PZW nr 2 powoli przygotowują się do podsumowania sezonu 2018. A zrobią to w swoim stylu – czyli kolejnymi zawodami, połączonymi z piknikiem rodzinnym. 30 września odbędzie się rywalizacja z wędkami w rękach – zawody spławikowo-gruntowe, ale parami.

Zbiórkę zaplanowano o godz. 8 na przejeździe przez wał na wys. os. Krasińskiego (były czwarty dołek). O 8.30 nastąpi losowanie stanowisk, a czas na łowienie przewidziano w godz. 10-15. Ryby będzie można ważyć do godz. 15.30

Obowiązuje łowienie zgodnie z RAPR (na żywej rybie), dlatego każdy zobowiązany jest do zabrania ze sobą siatki do przechowywania ryb. Dozwolone jest łowienie na dwie wędki, ale nie wolno używać żywych lub martwych ryb.

Tuż po zawodach, już od godz. 15.30, organizatorzy zapraszają do zabawy na festynie rodzinnym! – Mile widziane będą małżonki, partnerki czy starsze siostry wędkarzy! Zapraszamy również sympatie i sympatyków koła – zaprasza sekretarz koła Bogdan Hryniewicz.

Zapisy na zawody przyjmuje skarbnik koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją” do 29 września, tel. 507 977 707. Od uczestników przyjmowana jest dobrowolna wpłata na działalność koła w wys. 40 zł od osoby.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama