Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Maja Pszczołowska-Mizerska kandydatką na burmistrza Słubic
reklama
reklama

Maja Pszczołowska-Mizerska kandydatką na burmistrza Słubic

Mamy kolejnego kandydata, a właściwie to kandydatkę na burmistrza Słubic. Dziś sztab wyborczy komitetu NOWE SŁUBICE ogłosił, że o najważniejsze stanowisko w gminie będzie ubiegać się Maja Pszczołowska-Mizerska.

maja pszczolowska

Kim jest 45-letnia Maja Pszczołowska-Mizerska? W Słubicach mieszka od 1978 roku, ma męża i trójkę dzieci. Jest absolwentką administracji i studiów podyplomowych w zakresie profilaktyki społecznej i pedagogiki resocjalizacyjnej. Obecnie pracuje w domu spokojnej starości we Frankfurcie nad Odrą. Doświadczenie samorządowe zdobywała pracując m.in. w Urzędzie Miejskim w Słubicach.

Dlaczego zdecydowała się na udział w wyborach? - Kandyduję na burmistrza mojego miasta, ponieważ problemy mieszkańców są także moimi problemami i chce uczynić wszystko, aby im zaradzić. Pragnę, aby Słubice zostały przywrócone mieszkańcom i stały się znaczącym punktem na mapie Polski - uważa.

Jak sama przyznaje, kieruje nią motto Napoleona Bonaparte - "Nie polityka powinna rządzić ludźmi, a ludzie polityką". Piotr Karp, współzałożyciel komitetu KWW NOWE SŁUBICE, jest zdania, że ich kandydatka to realna alternatywa i szansa na prawdziwe zmiany w naszym mieście. Czy podobnie będą sądzić wyborcy?

W podjęciu decyzji może im pomóc program wyborczy kandydatki. Na jakich sprawach chce skupić się Maja Pszczołowska-Mizerska?

Jest przeciwna budowie wieży Kleista. Zależy jej na poprawie bezpieczeństwa i rozbudowie miejskiego monitoringu. Osoby pracujące w Niemczech, ucieszy fakt, że planuje otworzyć dla nich biuro pomocy prawnej, a fanów e-sportu, że jest za utworzeniem… regularnej ligi. Uważa, że należy mocniej wspierać słubickich seniorów, działkowiczów i osoby pomagające zwierzętom. Chce walczyć ze smogiem za pomocą… dronów, a dzieciom w wieku przedszkolnym zapewnić całoroczną opiekę.

Brzmi ciekawie? Poniżej cały program wyborczy kandydatki i KWW NOWE SŁUBICE

POBIERZ PROGRAM WYBORCZY

Co sądzicie o tej kandydaturze? Zapraszamy do komentowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama