Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
reklama
reklama

Kobieta ranna w wypadku niedaleko Uradu

W poniedziałkowy poranek doszło do poważnego wypadku między Cybinką a Uradem. Osobowy Ford przejechał na lewy pas i wpadł do rowu, auto koziołkowało. Jedna z pasażerek została poważnie ranna.

wypadek urad_cybinka

Do wypadku doszło 10 września kilka minut przed godz. 7 rano na drodze krajowej nr 29. Sygnał o zdarzeniu przekazali nam już kilka minut pod fakcie internauci. Od razu informowaliśmy o tym na naszym profilu facebookowym.

Dziś znamy już więcej szczegółów. W wypadku brał udział jeden samochód - osobowy Ford. – Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pojazd podczas manewru wyprzedzania zjechał na lewy pas, następnie auto wpadło do rowu, gdzie zaczęło koziołkować – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy policji.

Samochodem jechały trzy osoby. Dwie z nich, 25-letni kierowca i pasażer nie ucierpieli w wypadku – odnieśli jedynie ogólne obrażenia. Mniej szczęścia miała druga pasażerka. 58-letnia kobieta została poważnie ranna, doznała złamań i trafiła do szpitala. Jej i pozostałym uczestnikom wypadku pomocy udzielali strażacy z OSP Cybinka i PSP Słubice oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego ze Słubic i Cybinki.

Policja wciąż wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego wypadku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama