Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Kobieta ranna w wypadku niedaleko Uradu

W poniedziałkowy poranek doszło do poważnego wypadku między Cybinką a Uradem. Osobowy Ford przejechał na lewy pas i wpadł do rowu, auto koziołkowało. Jedna z pasażerek została poważnie ranna.

wypadek urad_cybinka

Do wypadku doszło 10 września kilka minut przed godz. 7 rano na drodze krajowej nr 29. Sygnał o zdarzeniu przekazali nam już kilka minut pod fakcie internauci. Od razu informowaliśmy o tym na naszym profilu facebookowym.

Dziś znamy już więcej szczegółów. W wypadku brał udział jeden samochód - osobowy Ford. – Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pojazd podczas manewru wyprzedzania zjechał na lewy pas, następnie auto wpadło do rowu, gdzie zaczęło koziołkować – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy policji.

Samochodem jechały trzy osoby. Dwie z nich, 25-letni kierowca i pasażer nie ucierpieli w wypadku – odnieśli jedynie ogólne obrażenia. Mniej szczęścia miała druga pasażerka. 58-letnia kobieta została poważnie ranna, doznała złamań i trafiła do szpitala. Jej i pozostałym uczestnikom wypadku pomocy udzielali strażacy z OSP Cybinka i PSP Słubice oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego ze Słubic i Cybinki.

Policja wciąż wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego wypadku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama