Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
reklama
reklama

Bazarek charytatywny dla Tymka

Pomagać można na różne sposoby. Na nietypowy wpadła mama niepełnosprawnego Tymka, który potrzebuje środków na rehabilitację. Zaprasza wszystkich na charytatywny bazarek. Będzie okazja do wylicytowania super fantów.

tymek frukacz_bg

Tymek Frukacz to 11-letni chłopiec, który zmaga się z poważną niepełnosprawnością. Ma rozszczep kręgosłupa, wodogłowie oraz szereg wad towarzyszących. Cierpi także na lekooporną padaczkę. O jego historii pierwszy raz napisaliśmy w 2012 roku, kiedy to Połęcku niedaleko Ośna Lubuskiego (gdzie na co dzień mieszka) odbył się festyn dobroczynny, którego nasz portal był patronem.

Mama Tymka, Agnieszka, cały czas walczy o zdrowie syna. Jej najnowszy pomysł to internetowy bazarek charytatywny. Na czym polega? Na specjalnej stronie na Facebooku będą do wylicytowania rozmaite fanty, vouchery na usługi. Środki z ich zakupu zostaną w całości przeznaczona na turnus rehabilitacyjny dzielnego chłopca.

Wydarzenie o nazwie "Bazarek dla Tymka" rozpocznie się 5 września i potrwa 2 tygodnie. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach - nie tylko jako kupujący, ale także jako darczyńca. Nasz portal przekazał na rzecz chorego chłopca pakiet reklamowy – kto zaoferuje największa kwotę, otrzyma od nas bezpłatną reklamę.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz dokładny regulamin znajdziecie na stronie:
www.facebook.com/events/283230815795222
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama