Słubice: 21 lutego 2019   |   Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Tomasz Ciszewicz – oświadczenie w sprawie wyborów na burmistrza Słubic
reklama
reklama

Tomasz Ciszewicz – oświadczenie w sprawie wyborów na burmistrza Słubic

Tomasz Ciszewicz, dotychczasowy burmistrz Słubic, nie będzie po raz trzeci ubiegać się o to stanowisko. Jak argumentuje swoją decyzję? Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie. Jego pełną treść publikujemy na naszej stronie.

Wybory 2018

Drodzy Mieszkańcy,

po 8 latach pracy na rzecz samorządu zdecydowałem, że nie będę ubiegał się po raz kolejny o fotel burmistrza Słubic. Postanowiłem realizować się zawodowo w innych obszarach, ale dziękuję za wiele ciepłych słów, które ostatnio usłyszałem od mieszkańców zachęcających mnie do ponownego kandydowania.

Odchodzę z urzędu z poczuciem, że swojemu następcy zostawiam gminę silną finansowo, atrakcyjną do życia, otwartą na Europę, gminę, która potrafiła, dzięki partnerstwu z sąsiadami zza Odry zbudować swoją markę i pozycję nie tylko w Polsce. I choć pewnie można było zrobić jeszcze więcej i lepiej, to jednak mam, po tych 8 latach, poczucie dobrze spełnionego obowiązku. To był zaszczyt być burmistrzem Słubic i działać na rzecz naszej gminy.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy mnie w tym wspierali, moim współpracownikom, radnym i osobom zaangażowanym w sprawy Słubic.

Będę też zachęcał słubiczan, żebyście poszli na wybory. Na te najbliższe, gdy będziemy wybierać ludzi, którzy będą rządzić w gminie, jak i kolejne, gdy zdecydujemy komu powierzymy władzę w naszym krajem. Bo o tym, w jakiej Polsce żyjemy, decydujemy my sami! Pod warunkiem, że nie jesteśmy obojętni. „Naród to coś więcej niż klub konsumentów” – mawiał przyjaciel Polski Charles de Gaulle. Nie chciejmy być tylko konsumentami.

Burmistrz Słubic
Tomasz Ciszewicz

---

Jak uważacie, to dobra decyzja? Jak oceniacie 8 lat rządów Tomasz Ciszewicza? Jakim był burmistrzem? Zachęcamy do komentowania.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama