Słubice: 19 lipca 2019   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Tomasz Ciszewicz – oświadczenie w sprawie wyborów na burmistrza Słubic
reklama

Tomasz Ciszewicz – oświadczenie w sprawie wyborów na burmistrza Słubic

Tomasz Ciszewicz, dotychczasowy burmistrz Słubic, nie będzie po raz trzeci ubiegać się o to stanowisko. Jak argumentuje swoją decyzję? Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie. Jego pełną treść publikujemy na naszej stronie.

Wybory 2018

Drodzy Mieszkańcy,

po 8 latach pracy na rzecz samorządu zdecydowałem, że nie będę ubiegał się po raz kolejny o fotel burmistrza Słubic. Postanowiłem realizować się zawodowo w innych obszarach, ale dziękuję za wiele ciepłych słów, które ostatnio usłyszałem od mieszkańców zachęcających mnie do ponownego kandydowania.

Odchodzę z urzędu z poczuciem, że swojemu następcy zostawiam gminę silną finansowo, atrakcyjną do życia, otwartą na Europę, gminę, która potrafiła, dzięki partnerstwu z sąsiadami zza Odry zbudować swoją markę i pozycję nie tylko w Polsce. I choć pewnie można było zrobić jeszcze więcej i lepiej, to jednak mam, po tych 8 latach, poczucie dobrze spełnionego obowiązku. To był zaszczyt być burmistrzem Słubic i działać na rzecz naszej gminy.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy mnie w tym wspierali, moim współpracownikom, radnym i osobom zaangażowanym w sprawy Słubic.

Będę też zachęcał słubiczan, żebyście poszli na wybory. Na te najbliższe, gdy będziemy wybierać ludzi, którzy będą rządzić w gminie, jak i kolejne, gdy zdecydujemy komu powierzymy władzę w naszym krajem. Bo o tym, w jakiej Polsce żyjemy, decydujemy my sami! Pod warunkiem, że nie jesteśmy obojętni. „Naród to coś więcej niż klub konsumentów” – mawiał przyjaciel Polski Charles de Gaulle. Nie chciejmy być tylko konsumentami.

Burmistrz Słubic
Tomasz Ciszewicz

---

Jak uważacie, to dobra decyzja? Jak oceniacie 8 lat rządów Tomasz Ciszewicza? Jakim był burmistrzem? Zachęcamy do komentowania.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama