Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Do 60% zniżki na letnią kolekcję w butiku PERLAGE

Za oknami lato w pełni, a słoneczna pogoda służy temu, by nasza garderoba była lekka i przewiewna. Półmetek wakacji to dobry czas, na pierwsze letnie wyprzedaże. Butik PERLAGE Magdalena, oferujący modę plus size dla kobiet, zaprasza na zakupy - ubrania z letniej kolecji można kupić ze zniżkami nawet do 60%.

perlage 2

Na półkach i wieszakach znajdziecie ubrania z letniej kolekcji, która była dostępa w butiku już od maja. Większy rozmiar nie oznacza braku szyku i elegancji, więc do butiku śmiało mogą zajrzeć osoby szukające oryginalnych i przewiewnych fasonów. Nie brakuje oczywiście klasycznych kolekcji, które w swojej szafie powinna mieć każda kobieta.

Jak są zalety oferowanych ubrań? Przede wszystkim są najwyższej jakości, projektowane i produkowane w Polsce, z użyciem najlepszych materiałów i niepowtarzalnych wzorów. Zresztą… Lepiej odwiedzić sklep i przekonać się samemu.

Sklep PERLAGE Magdalena znajduje się na ul. Wojska Polskiego 34 w Słubicach. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, a w soboty w godz. 10-16. ZOBACZ MAPĘ

perlage 1

Kontakt i więcej informacji na facebook.com/PerlagePlusSize.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama