Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Basen w tym roku będzie za darmo

Dobra wiadomość dla spragnionych letniej ochłody. W najbliższą sobotę zaplanowano otwarcie basenu kąpielowego przy ul. Sportowej. Dla mieszkańców gminy będzie dostępny bezpłatnie przez całe wakacje.

basen osir_slubice

Obecnie trwa jeszcze napuszczanie wody do niecki basenu, ale Zbigniew Sawicki, prezes Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, potwierdził, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już od 30 czerwca basen będzie dostępny dla wszystkich chętnych. Oczywiście dla ich bezpieczeństwa wodę musi jeszcze zbadać Sanepid.

A jak w tym roku przedstawiają się zasady korzystania z basenu? Tu mamy dobre wiadomości, bo mieszkańcy naszej gminy będą mogli korzystać z basenu bezpłatnie. Wszystko dzięki dofinansowaniu z gminnego budżetu w ramach „Akcji lato”. Osoby spoza gminy za calodniowy bilet zapłacą 5 zł.

Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwać będzie troje ratowników (dwoje na zmianie). SOSiR planuje również uruchomić punkt gastronomiczny z lodami, napojami i przekąskami, ale jego działanie będzie uzależnione od pogody.

Basen będzie czynny codziennie w godzinach 10-18 od 30 czerwca do 31 sierpnia włącznie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama