Słubice: 21 lutego 2019   |   Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Nocny wypadek w Nowych Biskupicach. Czołowo zderzyły się dwie osobówki (foto)
reklama
reklama

Nocny wypadek w Nowych Biskupicach. Czołowo zderzyły się dwie osobówki (foto)

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś w nocy w Nowych Biskupicach. Na wjeździe do miejscowości na drodze wojewódzkiej nr 137 zderzyły się czołowo dwa pojazdy osobowe. Cztery osoby trafiły do szpitala.

nowe biskupice_wypadek

Do zdarzenia doszło krótko po godz. 3, mieszkańcy mieli przedwczesną pobudkę, bo syreny służbowych samochodów postawiły na nogi prawie całą miejscowość.

Wg informacji przekazanych przez policję, jadące od strony Słubic Audi, które prowadziła 72-letnia kobieta, zjechało na przeciwległy pas jezdni i uderzyło w poruszającego się z naprzeciwka Opla kierowanego przez 20-latka. Oboje to mieszkańcy naszego powiatu. Podróżowały z nimi dwie osoby: 21-letnia kobieta (Opel) oraz 46-letni mężczyzna (Audi).

Konieczna była interwencja straży pożarnej, bo część podróżujących została zakleszczona w środku pojazdów. Cała czwórka została hospitalizowana. Kierujący Oplem i jego pasażerka doznali obrażeń kończyn dolnych (uraz stawu biodrowego), pasażer Audi ma uraz łopatki, natomiast starsza kobieta, która była sprawcą wypadku, wyszła z niego bez szwanku.

Leczenie ich urazów potrwa dlużej niż 7 dni, dlatego policja zakwalifikowała całe zdarzenie jako wypadek i pod tym kątem będzie prowadziła postępowanie. Najprawdopodobniej sprawa swój finał będzie mieć w sądzie.

nowe biskupice_wypadek_2

Droga przez Nowe Biskupice pewien czas była zablokowana, następnie ruch był puszczany wahadłowo. Problemy w płynności w ruchu na krótko pojawiły się ponownie, gdy około 2 godz. później pomoc drogowa usuwała zniszczone pojazdy. Obecnie droga jest przejezdna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama