Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Spółdzielcy wybiorą radę i podsumują miniony rok

Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej za kilka dni ponownie zbiorą się na Walnym Zgromadzeniu. Mają zamiar wybrać nową radę nadzorczą, a także zatwierdzić sprawozdanie finansowe i udzielić absolutorium prezesowi zarządu za ubiegły rok.

walne odwolane

Przypomnijmy, w kwietniu nowo wybrani członkowie rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach złożyli mandaty (o czym pisaliśmy). I już wtedy było wiadomo, że spółdzielców czekają kolejne wybory, zapowiadane na czerwiec.

Znamy już konkretny termin. Członkowie spółdzielni zbiorą się 18 czerwca o godz. 17 w auli Collegium Polonicum. Przed nimi nie tylko ponowny wybór rady nadzorczej, ale również zatwierdzenie rocznych sprawozdań za 2018 rok – dotyczących pracy zarządu i finansów spółdzielni. Spółdzielcy podejmą również uchwałę w sprawie podziału nadwyżki bilansowej za ubiegły rok. Jest co dzielić, bo spółdzielnia wypracowała ponad 200 tys. zł zysku.

W programie zgromadzenia jest także udzielenie absolutorium dla prezesa i wiceprezesa zarządu. Ponadto spółdzielcy mają się wypowiedzieć w sprawie zmian w regulaminie rady nadzorczej i statucie spółdzielni.

Wiadomość dla zainteresowanych: sprawozdania, projekty uchwał i inne materiały będące przedmiotem obrad są dostępne w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kopernika 20 A.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama