Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Tylko teraz meble ogrodowe od VIAPI 20% taniej

Choć w kalendarzu jeszcze wiosna, to za oknem mamy już prawdziwe lato. To idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dobry wypoczynek to wygodne i solidne meble ogrodowe. Te - w super niskich cenach - oferuje firma VIAPI. A dla czytelników Słubice24 – dodatkowa promocja.

meble ratanowe_ogrodowe

Firma mieści się w Słubicach na ul. Transportowej (tuż obok Cargo). Na miejscu znajdziemy najwyższej jakości meble ogrodowe z ręcznie plecionego tzw. technorattanu. To materiał świetnie znoszący trudne warunki atmosferyczne, odporny na deszcz i słońce. Przez wiele lat zachowuje swój kolor i właściwości.

Meble to produkcja najwyższej jakości, import bezpośrednio z Niemiec, a do tego w bardzo przystępnej cenie na każdą kieszeń.

Wybór jest bardzo duży. W ofercie VIAPI są zarówno małe i duże zestawy stołowe, jak i pojedyncze fotele, krzesła czy hamaki. Są także kanapy, narożniki czy stoliki. Wszystko jest dostępne na miejscu, można przyjść, obejrzeć i wybrać.

Promocja - dodatkowy rabat 20%

Dla czytelników portalu Słubice24 mamy dodatkową promocję. Od i tak już obniżonych cen outletowych każdy klient otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 20%. Wystarczy przed zakupem podać hasło „Słubice24”. Dzięki temu można uzyskać cenę nawet o 50% niższą niż rekomendowana przez producenta. Ceny przykładowych zestawów w galerii poniżej.Odwiedź nas lub zadzwoń

Salon firmowy VIAPI znajduje się przy ul. Transportowej 8. Czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 8-17. Tel. kontaktowy: 732 742 897.

meble ratanowe_ogrodowe_mapka

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama