Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Przed komendą znowu będzie można oddać krew

Policjanci ponownie namawiają i zachęcają do oddawania krwi. Szykujcie się! Przed słubicką komendą znowu zaparkuje krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

zbiorka komenda

Słubiccy honorowi krwiodawcy już nie raz pokazali, że można na nich liczyć. A nasza policja we współpracy z zielonogórskim RCKiK regularnie organizuje akcje oddawania krwi pod hasłem „Oddaj krew – uratuj życie”.

Tym razem krwiobus przyjedzie do Słubic 21 czerwca, a krew będzie można oddawać w godz. 9-12. Przyjść mogą wszystkie osoby w wieku od 18 do 65 lat, które ważą minimum 50 kg.

Pamiętajcie - należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. Dzień wcześniej warto wypić 1,5-2 l płynów. A w dzień pobrania zjeść lekkie, najlepiej beztłuszczowe śniadanie.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama