Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Tragedia na przystanku w Drzecinie – nie żyje mężczyzna

Smutne i tragiczne wydarzenie miało miejsce wczoraj na przystanku w Drzecinie – do mężczyzny wymagającego interwencji medycznej wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, w oczekiwaniu na pomoc mężczyzna zmarł.

drzecin helikopter

O zdarzeniu poinformowali nas internauci. Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy zdjęcia przystanku w Drzecinie, na których widać karetkę pogotowia, i interwencję załogi, a także samochód straży pożarnej. – Jest nawet helikopter – informował nas Marcin. Co się stało?

Była to interwencja typowo medyczna. Zostaliśmy wezwani do zabezpieczenia lądowania i startu helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, współpracujemy w tym zakresie z naszym pogotowiem – wyjaśnia Michał Borowy, rzecznik słubickich strażaków.

Niestety, w trakcie udzielania pomocy mężczyzna stracił przytomność i konieczne było udzielenie mu pierwszej pomocy. Załoga pogotowia na zmianę ze strażakami prowadziła resuscytację krążeniowo-oddechową przez dłuższy czas. Niestety, próba ta nie przyniosła pomyślnego rezultatu… Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama