Słubice: 16 lutego 2019   |   Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
reklama
reklama

Tragedia na "Moskwie" - jedna osoba nie żyje

Trudna noc za mieszkańcami bloku przy ul. Jagiełły. W jednym z mieszkań znaleziono nieżyjącego mężczyznę. A samo mieszkanie jest w tragicznym stanie, zapach wychodzący z niego jest nie do zniesienia. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna, który zmarł, był widziany przez sąsiadów jeszcze kilka dni temu. Mieszkańcy mówią, że niestety, od pewnego czasu nasilał się problem z tym, w jakim stanie było mieszkanie, które zajmowała mieszkająca tam para.

- Dochodził z niego przykry i intensywny zapach, a raczej smród jakby rozkładających się śmieci, uryny – mówi nam jedna z mieszkających obok kobiet.

Wczoraj w nocy okazało się, że mężczyzna nie żyje. – Przyjechała policja, straż pożarna, a potem pogotowie. Strażacy wyważyli drzwi, a do mieszkania wchodzili w maskach – opowiada sąsiadka. Nieżyjący mężczyzna został wyniesiony na klatkę schodową, przybyły lekarz potwierdził zgon. Sąsiedzi mówią, że mieszkającą z nim kobietę zabrano do szpitala.

Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach potwierdza, że ciało mężczyzny zostało zabrane i zabezpieczone do sekcji. Na razie nie wiadomo kim był zmarły, czy był mieszkańcem naszego powiatu, w jakich okolicznościach doszło do śmierci.

Nie wiadomo też, co stanie się z mieszkaniem, w którym pozostały psy. Sąsiedzi obawiają się, że są tam nie tylko śmieci, ale i insekty.

Sprawie będziemy się przyglądać.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama