Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Letnia kolekcja już dostępna w butiku PERLAGE - będzie pokaz mody plus size
reklama
reklama

Letnia kolekcja już dostępna w butiku PERLAGE - będzie pokaz mody plus size

Za oknami wiosna w pełni, a temperatury coraz wyższe. To dobry czas, aby przygotować się do nadejścia lata. Butik PERLAGE Magdalena, oferujący modę plus size dla kobiet, zaprasza na zakupy. A dla tych pań, które chciałaby zobaczyć nową kolejkę na żywo, odbędzie się specjalny pokaz mody. Chętne modelki wciąż mogą się zgłaszać.

perlage 2

Na półkach i wieszakach znajdziemy już ubrania z nowej, letniej kolekcji. Większy rozmiar nie oznacza braku szyku i elegancji, więc do butiku śmiało mogą zajrzeć osoby szukające oryginalnych i przewiewnych fasonów. Nie brakuje oczywiście klasycznych kolekcji, które w swojej szafie powinna mieć każda kobieta.

Jak są zalety oferowanych ubrań? Przede wszystkim są najwyższej jakości, projektowane i produkowane w Polsce, z użyciem najlepszych materiałów i niepowtarzalnych wzorów. Zresztą… Lepiej odwiedzić sklep i przekonać się samemu.

Dobra okazja ku temu będzie już w najbliższą sobotę, 19 maja. O godz. 14 w butiku odbędzie się specjalny pokaz mody prezentującej najnowszą, letnią kolekcję. Na gości będzie czekać szampa i przekąski. Właścicielka sklepu zaprasza do współpracy chętnie panie, które chciałby wystąpić w roli modelki. Zgłaszać się można do czwartku bezpośrednio w sklepie.

Sklep PERLAGE Magdalena znajduje się na ul. Wojska Polskiego 34 w Słubicach. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, a w soboty w godz. 10-16. ZOBACZ MAPĘ

perlage 1

Kontakt i więcej informacji na facebook.com/PerlagePlusSize.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama