Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Letnia kolekcja już dostępna w butiku PERLAGE - będzie pokaz mody plus size
reklama
reklama

Letnia kolekcja już dostępna w butiku PERLAGE - będzie pokaz mody plus size

Za oknami wiosna w pełni, a temperatury coraz wyższe. To dobry czas, aby przygotować się do nadejścia lata. Butik PERLAGE Magdalena, oferujący modę plus size dla kobiet, zaprasza na zakupy. A dla tych pań, które chciałaby zobaczyć nową kolejkę na żywo, odbędzie się specjalny pokaz mody. Chętne modelki wciąż mogą się zgłaszać.

perlage 2

Na półkach i wieszakach znajdziemy już ubrania z nowej, letniej kolekcji. Większy rozmiar nie oznacza braku szyku i elegancji, więc do butiku śmiało mogą zajrzeć osoby szukające oryginalnych i przewiewnych fasonów. Nie brakuje oczywiście klasycznych kolekcji, które w swojej szafie powinna mieć każda kobieta.

Jak są zalety oferowanych ubrań? Przede wszystkim są najwyższej jakości, projektowane i produkowane w Polsce, z użyciem najlepszych materiałów i niepowtarzalnych wzorów. Zresztą… Lepiej odwiedzić sklep i przekonać się samemu.

Dobra okazja ku temu będzie już w najbliższą sobotę, 19 maja. O godz. 14 w butiku odbędzie się specjalny pokaz mody prezentującej najnowszą, letnią kolekcję. Na gości będzie czekać szampa i przekąski. Właścicielka sklepu zaprasza do współpracy chętnie panie, które chciałby wystąpić w roli modelki. Zgłaszać się można do czwartku bezpośrednio w sklepie.

Sklep PERLAGE Magdalena znajduje się na ul. Wojska Polskiego 34 w Słubicach. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, a w soboty w godz. 10-16. ZOBACZ MAPĘ

perlage 1

Kontakt i więcej informacji na facebook.com/PerlagePlusSize.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama