Słubice: 20 sierpnia 2019   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama

Dołącz do golickich strażaków

Interesujesz się pożarnictwem, lubisz pomagać innym i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Ochotnicza Straż Pożarna w Golicach zaprasza w swoje szeregi. Trwa właśnie nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

mlodziezowe osp

Jak wyjaśnia Kamil Wieczorek, wiceprezes OSP Golice, członkami MDP mogą zostać dziewczęta i chłopcy w wieku 7-16 lat. Czego oczekuje od kandydatów? - Liczą się przede wszystkim dobre chęci – podkreśla druh.

Jakie są najważniejsze cele utworzenia Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej? To przede wszystkim podnoszenie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Członkowie drużyny będą rozwijać też sprawność fizyczną poprzez udział w zawodach sportowych i strażackich oraz uczyć się zasad pierwszej pomocy przedmedycznej. Gdy tego się nauczą, będą mogli wykonywać zadania na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz lokalnej społeczności.

Spotkanie organizacyjna dla kandydatów odbędzie się 11 maja o godz. 17:00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Golicach. Na spotkaniu musi być co najmniej jeden z rodziców (opiekunów) kandydata.

Więcej informacji: Kamil Wieczorek, tel. 515 440 143.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama