Słubice: 26 marca 2019   |   Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
reklama
reklama

Tragiczny wypadek w Cybince. Jedna osoba nie żyje

Nie dla wszystkich majówka zakończyła się szczęśliwie… Dziś w Cybince doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy trafiły do szpitali. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Jeśli jeszcze macie w planach powroty z wyjazdów – uważajcie na siebie.

wypadek cybinka_krosn

Informację o wypadku na ul. Krośnieńskiej w Cybince (na odcinku drogi krajowej nr 29) otrzymaliśmy od naszych internautów popołudniu. Od razu napisaliśmy o tym na naszym facebookowym profilu. Więcej na jego temat wiadomo z relacji strażaków z OSP z Cybinki, którzy byli na miejscu. I niestety, są to wieści tragiczne.

Strażacy o wypadku zostali poinformowali o godz. 15.46. Co się stało? W miejscu, w którym z powodu remontu wprowadzono ruch wahadłowy, w Opla Insignię stojącego na czerwonym świetle wjechała kierująca Fiatem Punto.

Na miejscu szybko pojawiły się służby: oprócz ochotników z Cybinki jeszcze dwa zastępy z JRG w Słubicach, dwa zespoły ratownictwa medycznego ze Słubic oraz Krosna Odrzańskiego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz funkcjonariusze policji. Droga została całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Niestety, jedna z osób - pasażer Fiata - zginęła na miejscu, trzy pozostałe zostały przetransportowane do szpitali w Słubicach i Krośnie Odrzańskim. Na miejscu zdarzenia czynności prowadziła również grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Dopiero po ich zakończeniu usunięto z drogi rozbite pojazdy i został przywrócony ruch.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama