Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Tragiczny wypadek w Cybince. Jedna osoba nie żyje

Nie dla wszystkich majówka zakończyła się szczęśliwie… Dziś w Cybince doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy trafiły do szpitali. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Jeśli jeszcze macie w planach powroty z wyjazdów – uważajcie na siebie.

wypadek cybinka_krosn

Informację o wypadku na ul. Krośnieńskiej w Cybince (na odcinku drogi krajowej nr 29) otrzymaliśmy od naszych internautów popołudniu. Od razu napisaliśmy o tym na naszym facebookowym profilu. Więcej na jego temat wiadomo z relacji strażaków z OSP z Cybinki, którzy byli na miejscu. I niestety, są to wieści tragiczne.

Strażacy o wypadku zostali poinformowali o godz. 15.46. Co się stało? W miejscu, w którym z powodu remontu wprowadzono ruch wahadłowy, w Opla Insignię stojącego na czerwonym świetle wjechała kierująca Fiatem Punto.

Na miejscu szybko pojawiły się służby: oprócz ochotników z Cybinki jeszcze dwa zastępy z JRG w Słubicach, dwa zespoły ratownictwa medycznego ze Słubic oraz Krosna Odrzańskiego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz funkcjonariusze policji. Droga została całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Niestety, jedna z osób - pasażer Fiata - zginęła na miejscu, trzy pozostałe zostały przetransportowane do szpitali w Słubicach i Krośnie Odrzańskim. Na miejscu zdarzenia czynności prowadziła również grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Dopiero po ich zakończeniu usunięto z drogi rozbite pojazdy i został przywrócony ruch.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama