Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

SOSW zaprasza na "Piknik dobrych uczynków"

Dobra zabawa gwarantowana, zwłaszcza dla dzieci, ale nie tylko! Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza wszystkich na piknik – z dobrymi uczynkami w roli głównej. Czekają nie tylko miło spędzone chwile na świeżym powietrzu, ale także moc atrakcji, w tym kiermasze, loteria i smakołyki.

Piknik dobrych uczynków

- Nie może Was zabraknąć, zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół – zapraszają organizatorzy "Pikniku dobrych uczynków", czyli Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i przyjaciele. Obiecują moc atrakcji i dobrą zabawę.

Ten dzień, czyli 19 maja, ma być okazją do miłego spędzenia czasu, integracji, oraz… skorzystania z tego, co zostanie przygotowane specjalnie dla mieszkańców. A pomysłów na atrakcje nie brakuje.

Będzie można na przykład wziąć udział w konkurencjach sportowych i eksperymentach. Imprezie towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Na dziewczyny czekać będzie stoisko do zaplatania warkoczyków, a na wszystkie dzieciaki – malowanie buziek i animacje. A na deser wata cukrowa.

Oprócz tego odbędą się kiermasze, loteria fantowa. Do zdobycia będą atrakcyjne vouchery. Ten, kto zgłodnieje, będzie mógł spróbować potraw z grilla i domowych ciast.

Wszystkie atrakcje mają dodatkowy, ważny cel: cały dochód z pikniku zostanie przeznaczony na to, żeby „drugi dom” wychowanków SOSW, czyli internat był miejscem, w którym będą czuli się dobrze i bezpiecznie.

Termin: 19.05.2018, godz. 12-16. Miejsce: boisko przy Al. Niepodległości 3 (Rolniczak).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama