Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Roztańczona bajka dla dzieci w Kleist Forum
reklama
reklama

Roztańczona bajka dla dzieci w Kleist Forum

Kleist Forum zaprasza na tańczoną bajkę „Skarby sułtana”. To historia smutnej codzienności ułomnego Mucka - drwinach, dokuczaniu. Ale także o fascynujących przygodach na Dalekim Wschodzie, dzięki którym Muck zaczyna być postrzegany zupełnie inaczej…

taniec sultana

Tęsknicie za bajkami? Takimi jak z krainy 1000 i 1 nocy? Kleist Forum zaprasza najmłodszych - i nie tylko - na roztańczoną opowieść o „skarbach sułtana”. Autorem bajki, która jest pierwowzorem przedstawienia, jest Wilhelm Hauff.

Jego bohaterem jest ułomny Muck, z którego wszyscy się wyśmiewają – a zwłaszcza dręczą go dzieci. Widzą w nim jedynie niewiele większego od nich samych człowieczka w za dużym płaszczu i starym wielkim turbanie. Ale to nie jest cała prawda… Muck ma okazję opowiedzieć dzieciom o tym, kiedy udaje mu się zamknąć je w izbie. Sam wdrapuje się na wysoką półkę, skąd zaczyna snuć opowieść o swoich przygodach na dalekim wschodzie, a jego niedawni oprawcy zaczynają widzieć go zupełnie inaczej, a nawet podziwiać… Jesteście ciekawi, dlaczego?

Historię Mucka na deskach Kleist Forum zaprezentują tancerze z Niemieckiej Kompanii Tańca z Neusterlitz.

Bilety w cenie 10 euro można kupić w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Przedstawienie jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Termin: Miejsce: 8.04.2018, godz. 15. Miejsce: Forum Kleista, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama