Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji szuka osób chętnych do pracy. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na dwa stanowiska: asystent zarządu oraz recepcjonista na polu golfowym. Zainteresowani mogą już składać swoje CV.

Stadion SOSiR Słubice

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na oba stanowiska.

Asystent(-ka) zarządu

Zadania: wsparcie zarządu w realizacji bieżących działań, obsługa sekretariatu, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, organizacja podróży służbowych.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.
Recepcjonista(-ka) na polu golfowym

Zadania: bieżąca obsługa klientów pola golfowego i minigolfa oraz lodowiska (w okresie zimowym). Obsługa kasy fiskalnej i komputera, pobieranie opłat za korzystanie z usług, wydawanie sprzętu do gry, dokonywanie rezerwacji na grę oraz imprezy okolicznościowe, rejestrowanie klientów pola golfowego, obsługa klientów baru "19-ty dołek". Uwaga praca w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,

W przypadku obu stanowisk pracodawca oferuje: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze pracy oraz motywacyjny system wynagradzania.

[ogłoszenie]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.