Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Kolejny napad na kantor w Słubicach (wideo)

Trwa czarna seria napadów na słubickie kantory. Rabusie obrali sobie za cel kantor przy jednej ze stacji paliw na ul. Transportowej. Wg uzyskanych przez nas informacji, łupem złodziei padła spora ilość pieniędzy.

euro

Do zdarzenia doszło krótko po godz. 3 w nocy. Napastników było trzech, byli zamaskowani i prawdopodobnie mówili po rosyjsku. Wtargnęli do środka kantoru wejściem dla klientów, sterroryzowali kasjerkę (kobiecie nic się nie stało), młotami rozbili szybę, a następnie ukradli pieniądze. Nie wiadomo dokładnie ile, ale wg naszych informacji chodzi o dużą kwotę.

Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie, w działaniach operacyjnych na miejscu zdarzenia wziął udzial pies tropiący. Zabezpieczono także nagrania z monitoringu. Ponadto w ręce śledczych trafiła kominiarka, którą zgubł jeden ze sprawców.

- Obecnie prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców. Apelujemy również do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z policją. Każdy sygnał, który może nas naprowadzić na sprawców jest bezcenny
 - poinformowała Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Poniżej nagranie z monitoringu udostępnione przez telewizję HTS.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama