Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności II Bal Charytatywny Fundacji Grupy Pomagamy
reklama
reklama

II Bal Charytatywny Fundacji Grupy Pomagamy

Fundacji Grupy Pomagamy zaprasza na druga odsłonę balu charytatywnego. Impreza to nie tylko spotkanie sympatyków fundacji, ale przede wszystkim akcja charytatywna. Rok temu udało się zebrać ponad 19 tys. zł. Jak będzie w tym roku? Trwają zapisy i zbiórka fantów.

bal pomagamy_2
 
Pierwszy bal charytatywny Fundacja Grupy Pomagamy zorganizowała w zeszłym roku. Okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę (zobacz relację). Szefostwo organizacji oceniło go jako bardzo udany – nie tylko jako imprezę, podczas której można było milo spędzić czas, ale również jako możliwość wsparcia działalności fundacji. Stąd pomysł na kontynuację.

Tak było rok temu

Rok temu spotkaliśmy się w Hotelu Horda. Było wielu gości (wśród nich sam burmistrz Tomasz Ciszewicz), dobra zabawa przy muzyce na żywo… i licytacje. Nie zawiedli przedsiębiorcy czy sportowcy, którzy przekazali łącznie ponad 100 przedmiotów i voucherów, ani goście, którzy chętnie brali w nich udział.

Pod młotek poszły m.in. rękawice gwiazdy MMA Mameda Kalidova, sesja zdjęciowa u fotografa gwiazd Arcadiusa Mauritz, MIMA Bag od polskiego projektanta Macieja Muszyńskiego oraz koszulka koszykarza Marcina Gortata. Hitem okazała się koszulka meczowa Kamila Grosickiego, która „zdobyła” dla fundacji aż... 2600 złotych. A przekazana przez Słubice24 piłka siatkarska firmy Mikasa, sygnowana logiem reprezentacji Rosji z autografami siatkarzy tego kraju, została wylicytowana za 400 zł. W sumie licytacje przyniosły ponad 19 tys. zł. Pieniądze te fundacja przeznaczyła na pomoc swoim podopiecznym.

A już niedługo…

…pary znowu pojawią się na parkiecie! II Charytatywny Bal Fundacji Grupy Pomagamy odbędzie się 14 kwietnia w Restauracji Cargo. Impreza ma mieć hollywoodzki styl – nie zabraknie na niej czerwonego dywanu i innych filmowych akcentów. O oprawę muzyczną zadba zespół muzyczny Astra.

I będą również licytacje. Gadżety i vouchery cały czas spływają do fundacji. Ile ich będzie, nie da się na razie powiedzieć. Ale już wiadomo, że nie zawiedli słubiccy przedsiębiorcy. Będzie można wylicytować vouchery na różnego rodzaju usługi naszych fryzjerów czy kosmetyczek. I dużo, dużo więcej.

Po raz kolejny akcję wspierają Marcin Gortat, Mamed Kalidov. Mamy również płytę i koszulkę od Sebastiana Karpiel-Bułecki. Gadżet na licytację obiecała nam również Ewa Chodakowska, na pewno będziemy mieć również fanty od członków reprezentacji Polski – zdradza Marta Szymańska-Ptak, wiceprezeska Fundacji Grupy Pomagamy.

Zapisy i rezerwacja

Jak się zgłosić na bal? Wpisowe wynosi 400 zł od pary. Goście zasiądą przy 12-osobowych stolikach. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Rezerwacje przyjmowane są pod nr tel. 609 453 393, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio przez Facebooka u Marty Szymańskiej-Ptak.

Rezerwacja jest ważna po wpłaceniu 150 zł zaliczki na wskazane konto.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama