Słubice: 20 marca 2018   |   Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
reklama
reklama

Daewoo dachowało w centrum Słubic

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na placu Bohaterów. Zderzyły się dwa auta osobowe. Pojazd prowadzony przez 80-letniego kierowcę wylądował na dachu. Jego o 10 lat młodsza pasażerka trafiła do szpitala.

dachowanie plac

Do zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19. Daewoo prowadzone przez starszego mężczyznę jechało od ul. Piłsudskiego w stronę pl. Wolności.

- W pewnym momencie z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w prawidłowo jadące osobowe Renault. Tym autem z kolei kierował 18-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia Daewoo przewróciło się na dach – przekazała naszej redakcji Magdalena Jankowska, rzecznik KPP Słubice.

Podróżująca Daewoo 70-letnia kobieta została ranna i trafiła do szpitala. Ma złamany mostek. Obaj kierowcy nie doznali obrażeń. Zrobiono im test na obecność alkoholu – byli trzeźwi.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policję jako wypadek, 80-latek za swój czyn może odpowiedzieć przed sądem. Wszystko zależy od decyzji poszkodowanej kobiety.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama