Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Daewoo dachowało w centrum Słubic

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na placu Bohaterów. Zderzyły się dwa auta osobowe. Pojazd prowadzony przez 80-letniego kierowcę wylądował na dachu. Jego o 10 lat młodsza pasażerka trafiła do szpitala.

dachowanie plac

Do zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19. Daewoo prowadzone przez starszego mężczyznę jechało od ul. Piłsudskiego w stronę pl. Wolności.

- W pewnym momencie z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w prawidłowo jadące osobowe Renault. Tym autem z kolei kierował 18-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia Daewoo przewróciło się na dach – przekazała naszej redakcji Magdalena Jankowska, rzecznik KPP Słubice.

Podróżująca Daewoo 70-letnia kobieta została ranna i trafiła do szpitala. Ma złamany mostek. Obaj kierowcy nie doznali obrażeń. Zrobiono im test na obecność alkoholu – byli trzeźwi.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policję jako wypadek, 80-latek za swój czyn może odpowiedzieć przed sądem. Wszystko zależy od decyzji poszkodowanej kobiety.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama