Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Krosno zaprasza na rajd off road

Czy są w Słubicach wielbiciele jazdy po bezdrożach? Grupa „Krośnieńskie bezdroża 4x4” już po raz piąty zaprasza na zlot i rywalizację w terenie – gdzieś między Starym Raduszcem a Krosnem Odrzańskim. Kategorie różne, od quadów po ekstremalne.

krosno offroad

Zlot odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia, jest więc nieco czasu, aby się przygotować. Lekko nie będzie, bo trasa rajdu będzie przebiegała po bezdrożach gminy Krosno Odrzańskie. Nie zabraknie na niej stromych zjazdów i podjazdów, wody ani błota…

Organizatorzy przygotowali kilka kategorii: quady, turystyczna, wyczynowa, wyczynowa z wciągarkami, extreme. Wszystkie oprócz turystycznej są przeznaczone dla doświadczonych załóg (z oponami AT lub MT i wyposażeniem off road). Wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać w samochodzie minimum jeden pas lub linę, łopatę lub saperkę, apteczkę, trapy.

Plan jest prosty. Pierwszego dnia odbędzie się prolog, który ustali kolejność startu na odcinki do prób terenowych. Dzień drugi to próby terenowe i odcinki specjalne, a potem… wieczorna integracja.

Zapisy i plombowanie kart zaplanowano w piątek (20 kwietnia) o godz. 14 na terenie boiska w Nowym Raduszcu, odprawa będzie godzinę później, a start do prologu rozpocznie się o godz 16.

Koszt uczestnictwa to 300 zł dla samochodów terenowych dla załogi dwuosobowej, dodatkowa osoba to 100 zł więcej. Quady płacą 200 zł.

Więcej informacji: tel. 888 693 966, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama